Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Žolės arkliams - Žolelių granulės

Kaip žirgų produktų gamintojas, žinome, jog svarbu rūpintis gyvūnų būkle ir sveikata. Mes siūlome įvairias žoleles, kurias kruopščiai komponuojame tikėdami vaistažolių galia. Dėl jų sudėties yra konsultuojamasi su dietologais ir veterinarais. Rengdami žolių receptus arkliams, atsižvelgiame į individualius jų organizmų poreikius. Mūsų mišiniai ruošiami iš pasirinktų ingredientų, o jų tikslas - pagerinti sveikatą ir buklę.Mes siūlome žoleles arkliams, kurias galima isigyti suspaustų granulių pavidalu, kuris išsaugo ingredientų skonį ir aromatą. Be to, žolelių granuliavimas teigiamai veikia jų gydomųjų savybių išsaugojimui. Jis slopina cheminių junginių oksidaciją ir skaidymą bei pašalina drėgmę, kuri ilgiau išlaiko skonį, aromatą ir fermentus. Be to, eteriniai aliejai neišgaruoja. Mūsų granulių gamybos pagrindas yra bičių vaškas, turintis didelį antibiotikų aktyvumą. Mes siūlome mišinius įvairioms ligoms, palaikančiam judėjimui, kvėpavimo, imuninės sistemos, kraujotakos ir nervų sistemoms, taip pat odos ir kailio būklės gerinimui. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu.

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
rating

Atsparumas - žolės arkliams - žolelių granulės - Nuba Equi. pakuote 1300g.

 Atsparumas - žolės arkliams - žolelių granulės - Nuba EquiŽolelių granulės, palaikančios imuninę sistemą. Skirtos arklių infekcijoms, peršalusiems arkliams, žirgams po ligų ar gydymo, rudens ir pavasario sezono metu, taip pat žiemą. Pakuotė - 1300 g. Unikalus žolelių, vadinamųjų imunostimuliatorių mišinys, turintis savybių, kurios padidina imuninės sistemos aktyvumą ir stiprina organizmą. Tai puikiai veikia  kaip profilaktika, o ligos atveju remia organizmo apsauginę ir regeneracinę sistemą. Dėl savo priešuž..

€24.00

Be PVM: €24.00

rating

Žolės arkliams, kurios pagerina odos ir kailio būklę "Oda ir kailis" 1300g

   Žolės arkliams, kurios pagerina odos ir kailio būklę "Oda ir kailis" 1300g                                   Žolelių granulės, palaikančios odos ir kailio būklę. Skirta arkliams, turintiems odos problemų - grybelį, pleiskanotą odą, matinį kailį, po odos sužalojimo, kailio šerimasis. Pakuotė - 1300 g. Mišinys turi teigiamą poveikį dermos ir ep..

€24.00

Be PVM: €24.00

rating

Žolės žirgų sąnariams ir sausgyslėms "Sąnariai ir sausgyslės" 1300g

Žolės žirgų  sąnariams ir sausgyslėms, 1300gŽolelių granulės, palaikančios judėjimo aparatą. Skirta: intensyvios treniruotės arkliams, daug laiko  “bokse”praleidžiantys žirgai, taip pat žirgai po traumų, vyresni arkliai, arkliai  vartojantys priedus sąnariams. Pakuotė - 1300 g. Mišinys palaiko kraujo mikrocirkuliaciją ir pagerina ląstelių apykaitą, dėl to geriau maitinami sąnariai, sausgyslės ir raiščiai. Tai teigiamai veikia jų lankstumą ir sumažina pažeidžiamumą. Priešuždegiminis aktyvumas remia jų r..

€24.00

Be PVM: €24.00

rating

Kvėpavimas. Žolės žirgams - žolelių granulės - Nuba Equi.

Kvėpavimas - žolės žirgams - žolelių granulės - Nuba Equi.  Žolelių granulės, palaikančios kvėpavimo sistemą. Skirta arkliui nuo peršalimo ir kosulio, pasikartojančio kosulio ir arkliams, kuriems diagnozuota RAO (LOPL).Pakuotė - 1300 g.Žolelių mišinys ramina viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Palaiko skystas gleives, palengvinančias atsikosėjimą. Kompozicija taip pat turi raminančio poveikio uždegimui ir gali turėti antibakterinių savybių, kurios leidžia greičiau sumažinti dirginimą ir uždegimą. Mišinys spec..

€23.00

Be PVM: €23.00

rating

Žolės arkliams nervų sistemai „Nervų stabilizavimas“ 300g

Prieskoninės žolės nervams „Nervų stabilizavimas“ 300gŽolelių granulės, palaikančios nervų sistemą. Skirta: nervingiems arkliams, rodantys tokius požymius kaip raumenų įtampą, depresijos būseną, pernelyg didelė reakcija į aplinką, jaudulys, jautrumas lietimui, dantų šlifavimas. Pakuotė - 1300 g. Žolės, esančios šiame mišinyje, turi raminančią įtaką arklių nervų sistemai.  Stabilizuoja kumelės nuotaika rujos metu. Ši sudėtis taip pat palaiko centrinės nervų sistemos atsinaujinimą po įtemptų situacijų. Jie turi efektą..

€22.00

Be PVM: €22.00

rating

Žolės arklių virškinimui "Virškinimo procesai" 1300g

Žolės arklių virškinimui "Virškinimo procesai" 1300gŽolelių granulės, palaikančios virškinimo procesus.Kam: arkliams, kurių polinkis vidurių užkietėjimui ar putimui, diegliams, po gydymo vaistais. Arkliai, neturintys nuolatinės prieigos prie pašarų, pašarų irangos. Pakuotė - 1300 g. Šiame mišinyje esančios žolės turi raminančią įtaką virškinimo sistemos vidaus organams, ypač jos gleivinėms. Jie mažina pernelyg didelį skrandžio rūgštingumą, o padidina gleivių sekreciją virškinimo trakte. Mišinys pagerina apetitą ir page..

€25.00

Be PVM: €25.00

rating

Žolės žirgams "Kraujotakos sistema" 1300g.

Žolės žirgams "kraujotakos sistema" 1300g. Žolelių granulės, palaikančios kraujotakos sistemą. Skirta  žirgams intensyviai mokomiems, hiperaktyviems, greitai pavargstantiems arkliams, pagyvenusiems, kenčiantiems nuo patinimo. Pakuotė - 1300 g. Žolelių mišinys, teigiamai veikiantis daugiausia širdies raumenis, taip pat visas kraujagysles. Žolelių sudėtyje esantys junginiai padidina miokardo efektyvumą, tuo pačiu sumažindami spaudimą, kuris optimizuoja širdies aktyvumą ir stiprina kraujagyslių sieneles. Savybė..

€26.00

Be PVM: €26.00

rating

Žolės žirgams, palaikančios atsparumą "Echinacea" 1300g

 Žolės žirgams, palaikančios atsparumą "Echinacea" 1300gVioletinė Echinacea - Echinacea - suspausta forma. Skirta arklių infekcijoms, arkliams su kosuliu, arkliams po ligų ar gydymo. Profilaktiškai žirgams didinant pastangas, kelionės ir rudens, ir pavasario sezono metu bei žiemą.Pakuotė - 1300 g.  Violetinė Echinacea Herb, žinoma kaip Echinacea, yra žinoma dėl savo savybių, palaikančių imuninę sistemą. Ji gali skatinti tiek sveiką arklių organizmą, kad jis pasirengtų potencialiai kovai su patogenais, tiek u..

€24.00

Be PVM: €24.00

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)