Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

"Nuba Belly Favor Chaff"- palaikantis virškinimo procesus. Maišas 15 kg.

  • Prekės kodas: "Nuba Belly Favour Chaff"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

"Nuba Belly Favor Chaff" - palaikantis virškinimo procesus. Tinka žirgams,kuriems būdinga opa,dygliai, kepenų liga. Charakteristikos: mažas cukraus ir krakmolo kiekis, nėra grūdų, palaiko skrandžio gleivinės regeneraciją, neutralizuoja skrandžio rūgštis, palaiko žarnyno bakterinę florą.15 kg maišas.  "Nuba Belly Favor Chaff" yra mišinys su praturtinta kompozicija, skirta žirgams, turintiems problemų dėl virškinimo sistemos. Jame esančios veikliosios medžiagos apsaugo skrandžio gleivinę nuo opų atsiradimo ir taip ..

€32.00

"Nuba Belly Favor Chaff" - palaikantis virškinimo procesus. Tinka žirgams,kuriems būdinga opa,dygliai, kepenų liga. Charakteristikos: mažas cukraus ir krakmolo kiekis, nėra grūdų, palaiko skrandžio gleivinės regeneraciją, neutralizuoja skrandžio rūgštis, palaiko žarnyno bakterinę florą.15 kg maišas.  "Nuba Belly Favor Chaff" yra mišinys su praturtinta kompozicija, skirta žirgams, turintiems problemų dėl virškinimo sistemos. Jame esančios veikliosios medžiagos apsaugo skrandžio gleivinę nuo opų atsiradimo ir taip pat teigiamai veikia jos gijimą. Jis suteikia veiksmingą paramą žarnyno sveikatai ir jo tinkamam darbui, taip sumažinant dyglių riziką. Pašarų sudėtyje esančios sudedamosios dalys skatina bakterijų floros dauginimąsi, skatinančią maistinių medžiagų absorbaciją ir sintezę storojoje žarnoje. Taip pat turi teigiamą poveikį kepenims, padeda dirbti arba aktyvina organizmo valymą. Žirgams, turintiems problemų dėl virškinimo sistemos, dažnai reikalinga parama ląstelių atsinaujinimo procesams ir viso organizmo imunitetui. Komponentai, tokie kaip glutaminas, omega-3 riebalų rūgštys ir žolės, aktyviai veikia minėtas problemas. Be to, mišinio sudėtyje atsižvelgiama į tinkamus amino rūgščių, mineralų ir vitaminų profilius, užtikrinant darnų organizmo funkcionavimą.

Mūsų pelai turi tris užduotis: 1. Palaikykite storosios žarnos bakterinę florą, kad ji veiktų optimaliai. Naudingas ir vertingas, gerai virškinamas pluoštas, taip pat mielės, palaikančios jos virškinimą ir probiotikus.2. Teikia maistines medžiagas, kurių bakterinė flora negali sintezuoti, kai jos veiksmai yra sutrikdyti.    3. Palaikyti sudirgintų ar paveiktų virškinimo trakto audinių regeneraciją.

Mišinys bus ypač palankus žirgams, kuriems būdinga skrandžio opa, dėl didelio sudedamųjų dalių kiekio, pagerinančio gleivinių medžiagų ir savybių, padengiančių virškinamojo trakto organų gleivinę, sekreciją. Svarbus komponentas yra lecitinas, kuris sumažina opų riziką ir palaiko jų gydymą. Prieskoninių žolelių papildymas turi raminančią įtaką virškinimo trakto membranoms ir reguliuoja jo darbą. Produktas suteikia lėtai išsiskiriančią energiją, gaunamą iš virškinamojo pluošto ir riebalų, todėl jis taip pat tinka temperamentingiems žirgams. Trumpa smulkinta forma pailgina valgymo laiką, skatina kruopštesnį kramtymą ir taip geriau suvirškinama. Rekomenduojamuose kiekiuose gabaliukai gali būti pakankamas maistas arkliams neturintiems fizinio krūvio  ir lengvai dirbantiems. Produktas yra visiškai subalansuotas ir gali būti naudojamas vietoj koncentrato. Papildomo papildymo nereikia. * Jis taip pat gali būti naudojamas kaip papildymas šiam pašarui.

Sudėtis: liucernos pelai, liucernos granulės, žolės pelai, avižų šiaudai, pašarinės mielės, saulėgrąžos sėklos, linų sėmenys, kokosų aliejus, nevirti cukriniai runkeliai, saulėgrąžų lukštas, bentonitas, žolelių mišinys, sojos lecitinas, pieniškas usnis, saldžiavaisis pupmedis, gliutaminas, amino rūgšties cinko chelatas, jūros dumbliai, magnio oksidas, metioninas, amino rūgščių vario chelatas, aromatas, vitaminai, lizinas, selenas, probiotikas.

Maistinė vertė: virškinama energija [MJ] 10.2,neapdorotas baltymas [g] 145,pluoštas [%] 29,riebalai [%] 10,lizinas [g] 7,paprastieji cukrūs [%] 2.9,krakmolas [%] 0,7,kalcio Ca [g] 4.5,fosforas P [g] 2.3,magnio Mg [g] 2.4,Kalio K [g] 13,4,natrio Na [g] 0,3,chloras Cl [g] 2.7,geležis [mg] 158,varis [mg] 202,cinkas [mg] 587,manganas [mg] 40,selenas [mg] 1.1.

 Norint palaikyti virškinimo trakto sveikatą, reikia skirti 0,5 kg produkto 100 kg kūno masės svorio arkliui.  Sumažinus porciją, reikia prisiminti, kad taip pat sumažėja pagrindinių maistinių medžiagų  kanopų regeneracijai. Produktas  gali būti naudojamas kasdiena keliais būdais: - kaip pagrindinį maistą,  - pridėti energijos, baltymų, arklių pašarų pluošto, skirto koncentruotam pašarui, arba kaip atskirą valgį,- siekiant sulėtinti pašarų suvartojimą ir pagerinti koncentruoto pašaro atrają, pelai turėtų būti sumaišyti su koncentrato pašaru, - siekiant apsaugoti skrandžio dalį nuo opų, prieš pat jojimą duokite saują  ar dvi.        NR.  82