Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

"Nuba Lucern Coco Oil Chaff " Liucernos gabaliukai su kokoso aliejumi. 15 kg maišelis.

  • Prekės kodas: "Nuba Lucern Coco Oil Chaff"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

"Nuba Lucern Coco Oil Chaff "-Liucernos gabaliukai su kokoso aliejumi. 15 kg maišelis.Mes siūlome pjaustytą gryną liucerną su kokoso aliejumi. Jis užtikrina aukštos kokybės baltymus, pluoštą, virškinamą energiją (kalorijas), riebalus ir kalcio kiekį žirgo mitybai. Unikalus mūsų ruošinių ruošimo procesas apima kelis etapus, galiausiai suteikiant tris sudedamųjų dalių grupes:- tipiškas liucernos pjaustymas, tai yra šio vertingo augalo pjaustyti stiebai. Šių augalų fibrotinės dalys yra labai vertinamos, nes jų sudėtyje yra..

€36.00

"Nuba Lucern Coco Oil Chaff "-Liucernos gabaliukai su kokoso aliejumi. 15 kg maišelis.

Mes siūlome pjaustytą gryną liucerną su kokoso aliejumi. Jis užtikrina aukštos kokybės baltymus, pluoštą, virškinamą energiją (kalorijas), riebalus ir kalcio kiekį žirgo mitybai. Unikalus mūsų ruošinių ruošimo procesas apima kelis etapus, galiausiai suteikiant tris sudedamųjų dalių grupes:

- tipiškas liucernos pjaustymas, tai yra šio vertingo augalo pjaustyti stiebai. Šių augalų fibrotinės dalys yra labai vertinamos, nes jų sudėtyje yra didesnė dalis virškinamojo pluošto nei įprastinė šieno dalis, suteikianti lėtai išsiskiriančią energiją. Dėl to liucerna yra labiau koncentruotas maistas energijai. Pluoštas taip pat stimuliuoja virškinimo sistemą ir yra pageidaujama maisto sudedamoji dalis, kuri padeda daugintis „geroms“ bakterijoms žarnyne. Dėl to pagerėja žirgų virškinimas ir padidėja imunitetas.

- granulės arba granuliuotos liucernos dalys, kurios paprastai yra susmulkintos ir vertingiausios.  Liucernos lapai, pumpurai ir nedidelės stiebų dalys, turinčios mažą fibrozę, yra išvalyti arba išpūsti, jie taip pat gali sukelti dulkes ir sudirginti arklių kvėpavimo sistemą.  Ir jose yra didžiausia maistinė vertė. Mūsų ilucerna paruošimo procese pirmiausia kruopščiai išplaunama iš šių frakcijų, pjaunamos ilgesnės ir griežtesnės dalys, granulės granuliuojamos.

- pjaustymas papildomai padengiamas nedideliu kiekiu kokoso aliejaus. Nerafinuotas, šaltai presuotas kokoso aliejus yra lėtai atpalaiduojančios energijos šaltinis. Tai sveikas riebalų šaltinis, nes jis susideda iš vidutinės grandinės riebalų rūgščių, kurios greitai absorbuojamos ir lengvai metabolizuojamos. Yra lėtai išsiskiriančios energijos šaltinis kūnui ir nėra taip paprasta kaip kiti riebalai, nusodinti riebalinio audinio pavidalu. Kokosų aliejuje taip pat nėra trans-riebalų. Laurino rūgštis, esanti kokosų aliejuje ir reto pobūdžio pasižymi virusinėmis, baktericidinėmis ir protozoicidinėmis savybėmis.

„Nuba Lucern Coco Oil Chaff“ privalumai yra aukštos kokybės baltymai, puikiai produktas virškinamas, arklių mėgtamas skonis, puikus kokoso aromatas ir jo sveikatingumo savybės.

Rekomenduojama pateikti: - dirbantiems arkliams - kaip papildomas energijos ir baltymų šaltinis

- žirgai su skrandžio opomis, - prieš dirbant gaunami pelai padeda užkirsti kelią skrandžio rūgšties purškimui į skrandžio gastrito dalį,

- vyresniems arkliams - gerai virškinamiems, su palankia sudėtimi

- per daug ploni arkliai - suteikia svorio ir raumenų vystymosi

- nervingiems arkliams, turintys sunkumų išlaikant svorį; padeda priaugti masės nesukeliant hiperaktyvumo, kartu palaikant optimalų cukraus kiekį kraujyje

- veisliniams arkliams; kumelėms, jauniems, augantiems arkliams

- atsigauti arkliams

- kai arkliams šeriamas prastos kokybės sienas (beskonis,bekvapis).

Ingredientai:

Liucernos gabaliukai

Liucernos granulės

Kokosų drožlės

Kokosų aliejus šalto spaudimo

Maistinė  vertė:

virškinamoji energija - 10,1 MJ, baltymas - 15%,Riebalai - 10%,Žalia ląsteliena - 31%,Pelenai - 8%, kalcio(Ca) 6,3 g,fosforas (P) 2,6 g,magnio (Mg) 1,1 g,kalio (K) 19,3 g,natrio (Na) 0,2 g,chloras (Cl) 2,8 g,sieros (S) 1,9 g,geležis (Fe) 218 mg,vario (Cu) 6 mg,cinko (Zn) 18 mg,manganas (Mn) 25 mg,selenas (Se) 0,1 mg,Lizinas - 7,5 g,Krakmolas ir paprastas cukrus <3% .

Gali būti naudojamas kasdieniam maistui keliais būdais.

 - siekiant pridėti energijos, baltymų, arklių pašarų pluošto, maitinti jį koncentrato pašaru arba kaip atskirą valgį

- siekiant sulėtinti pašarų suvartojimą ir pagerinti koncentrato atrają,  pelai turi būti sumaišyti su koncentratu

- apsaugoti skrandžio vidurį nuo opų, prieš pat važiavimą duokite saują ar dvi.

Suaugusiojo arklio / dienos kiekis:

žirgai nedirbantys ir lengvai dirbantys - iki 100 g 100 kg kūno svorio

arkliams,kai vidutine treniruočių apkrova - iki 200 g 100 kg kūno svorio

arkliams  sunkių treniruočių metu - iki 2,5 kg per dieną

Liucernos galima duoti  daugiau, jei visas racionas yra subalansuotas.    NR.69