Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Pelai arkliams Nuba Chaff


Pelai arkliams Nuba Chaff

Arkliams, gali būti įtraukti kaip pašaras į šieną, tačiau jų kokybė ir sudėtis daugelio atžvilgiu viršija juos. Vertingas pluoštas yra arklių mitybos pagrindas, todėl arkliams skirtas pelas yra sveikas pasirinkimas. Šios serijos gaminių pristatymas buvo labai svarbus mūsų prekės ženklui - esame įsitikinę, kad naujoji produktų serija praturtins arklių mitybą ne tik kitam dietos komponentui, bet pirmiausia skatins tinkamą virškinimo sistemos funkcionavimą. Mūsų kapotas pašaras pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų. Pasiūlyme yra ir vieno komponento pelai, ir mišiniai, kurių sudėtyje yra pluoštinių komponentų, skirtų konkrečioms arklių problemoms. Tai sumanūs papildymai, kurie sukuria unikalią žolelių Nuba Chaff kompoziciją, turi teigiamą poveikį šių gražių gyvūnų sveikatai. „Nuba Equi chaff“ linija tiesiog vystosi, todėl raginame apsilankyti mūsų svetainėje ir ieškoti naujų produktų.

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
rating

"Nuba Belly Favor Chaff"- palaikantis virškinimo procesus. Maišas 15 kg.

"Nuba Belly Favor Chaff" - palaikantis virškinimo procesus. Tinka žirgams,kuriems būdinga opa,dygliai, kepenų liga. Charakteristikos: mažas cukraus ir krakmolo kiekis, nėra grūdų, palaiko skrandžio gleivinės regeneraciją, neutralizuoja skrandžio rūgštis, palaiko žarnyno bakterinę florą.15 kg maišas.  "Nuba Belly Favor Chaff" yra mišinys su praturtinta kompozicija, skirta žirgams, turintiems problemų dėl virškinimo sistemos. Jame esančios veikliosios medžiagos apsaugo skrandžio gleivinę nuo opų atsiradimo ir taip ..

€32.00

Be PVM: €32.00

rating

"Nuba Hoof & Shine Chaff" - pelai, palaikantys sveiką kanopų ir odos augimą - 15 kg

"Nuba Hoof & Shine Chaff" - pelai, palaikantys sveiką kanopų ir odos augimą - 15 kgJis palaiko sveiką kanopų augimą dėl visiškos maistinių medžiagų sudėties. Tinka žirgams su laminitu dėl mažo krakmolo ir cukraus kiekio. Tai mūsų pirmieji pelai, kurie yra visiškai subalansuoti ir gali pakeisti koncentrato pašarą."Nuba Hoof & Shine Chaff" buvo sukurta siekiant palaikyti odos, kailio ir kanopų augimą ir sveikatą. Jis tinka arkliams, kurių polinkis į laminitą dėl mažo cukraus ir krakmolo kiekio. Taip pat rekomendu..

€33.00

Be PVM: €33.00

rating

"Nuba Lucern Coco Oil Chaff " Liucernos gabaliukai su kokoso aliejumi. 15 kg maišelis.

"Nuba Lucern Coco Oil Chaff "-Liucernos gabaliukai su kokoso aliejumi. 15 kg maišelis.Mes siūlome pjaustytą gryną liucerną su kokoso aliejumi. Jis užtikrina aukštos kokybės baltymus, pluoštą, virškinamą energiją (kalorijas), riebalus ir kalcio kiekį žirgo mitybai. Unikalus mūsų ruošinių ruošimo procesas apima kelis etapus, galiausiai suteikiant tris sudedamųjų dalių grupes:- tipiškas liucernos pjaustymas, tai yra šio vertingo augalo pjaustyti stiebai. Šių augalų fibrotinės dalys yra labai vertinamos, nes jų sudėtyje yra..

€36.00

Be PVM: €36.00

rating

"Nuba Pure Lucern Chaff" Liucernos gabaliukai arkliams. 15 kg maišas

" Nuba Pure Lucern Chaff" . 15 kg maišasLiucernos gabaliukai granulėmis, gautomis iš smulkių liucernos frakcijų. Jis užtikrina aukštos kokybės baltymus ir lengvai virškinamus pluoštus.Mūsų pasiūlytas produktas yra gryna liucerna be priedų. Ji suteikia aukštos kokybės baltymus dietai, gerai virškinamam pluoštui ir gerai absorbuojamam kalcio kiekiui. Unikalus mūsų ruošinių gamybos procesas apima kelis etapus, kad galiausiai galėtume pasiūlyti dviejų komponentų produktą, kurį sudaro: - tipiškos smulkintos liucernos, ..

€33.00

Be PVM: €33.00

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)