Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Linų sėklų minkštimas be priedų arkliams „Nuba BagLin“. 20 kg maišas.

  • Prekės kodas: „Nuba BagLin“
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Linų sėklų minkštimas be priedų  arkliams „Nuba BagLin“. 20 kg maišas. Sėmenų išspaudos - sėmenų minkštimas.  Sėmenų išspaudos (po šalto spaudimo), dažnai apibūdinamas kaip sėmenų minkštimas. Šis produktas yra puikus papildymas arklio mitybai dėl aukštos kokybės baltymų ir gleivių, padengiančių sėklas. Nepaisant to, kad minkštimas spaudžiamas, vis dar yra daug riebalų, turinčių daug neprisotintų omega-3 riebalų rūgščių. Šios rūgštys turėtų būti papildytos arklio mityboje, ypač sezono metu. Puikiai tinka ..

€39.00

Linų sėklų minkštimas be priedų  arkliams „Nuba BagLin“. 20 kg maišas.

 Sėmenų išspaudos - sėmenų minkštimas.  Sėmenų išspaudos (po šalto spaudimo), dažnai apibūdinamas kaip sėmenų minkštimas. Šis produktas yra puikus papildymas arklio mitybai dėl aukštos kokybės baltymų ir gleivių, padengiančių sėklas. Nepaisant to, kad minkštimas spaudžiamas, vis dar yra daug riebalų, turinčių daug neprisotintų omega-3 riebalų rūgščių. Šios rūgštys turėtų būti papildytos arklio mityboje, ypač sezono metu. Puikiai tinka visoms arklių ir ponių grupėms, ypač arkliams, kurie yra pernelyg liesūs, dirbantys, streso ir turintys sveikatos problemų.

Mes taip pat rekomenduojame savo mišinius su sveikomis  linų sėmenų  sėklomis ir linų sėmenų minkštimu.


Sudėtis: 100% linų sėmenų išspaudos, Riebalai: min. 24%, Baltymai: min. 24%, Žalia ląsteliena: 12%, Pelenai: maks. 5% . patiekti drėgnu *, Dozavimas: 50-80 g / 100 kg  arklio kūno svoriui

* Prieš naudojimą patikrinkite visą bendrą granulių tirpumą.      NR.65