Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Pašarų komponentai


Pašarų komponentai

Platus aukščiausios kokybės nesumaišytų ingredientų pasirinkimas - vadinamieji komponentai, kurie paprastai yra paruoštų mišinių dalis arkliams.

Mūsų pasiūlyme rasite:

- termiškai mikronizuoti grudai - miežiai, avižos, kukurūzai, sojos;

- ryžių sėlenos (mišrūs liucernos ar mėtų variantai yra skiltyje su sėlenomis). Mūsų sėlenos turi subalansuotą kalcio ir fosforo santykį ir papildo mikroelementus;

- saulėgrąžų lukštas, sojos;

- juodgrudės išspaudos, linų sėmenų (sėmenų minkštimas) ir visa linų sėmenų sėklų rūšis keliose svorio kategorijose.

Komponentai gali sudaryti dietos pagrindą arba būti puikus papildymas esamam žirgų meniu.

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 11 (2 puslapių)
rating

"Nuba Whole Flaxseed” linų sėmenys arkliams, maišas 2kg

" Nuba Whole Flaxseed” linų sėmenys arkliams, maišas 2kg.  Sveikos linų sėklos.Skirta : pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams, veisliniams arkliams, atsigaunantiems arkliams, alergiškiems arkliams.Savybės: nesočiosios omega-3 riebalų rūgštys, didelis baltymų kiekis. Pakuotė: 2 kg kibiras, taip pat prieinamas 20 kg ir 3,5 kgJau daugelį metų linų sėklos buvo vertinamos už jų savybes arklių mityboje. Didelis riebalų kiekis, pasižymintis omega-3 ir omega-6 rūgštimis, yra populiarus ir sveikas maisto papi..

€16.00

Be PVM: €16.00

rating

"Black Seed Meal" Juodgrūdės išspaudos granulėmis arkliams. 1,5kg

"Black Seed Meal" išspaudos granulėmis arkliams. 1,5kgJuodgrūdės isšpaudos, granulės.Antihistamininiai, antibakteriniai, stiprinantys imuninę sistemą.Pakuotė: 1,5 kgJuodgrūdė (Nigella sativa L.) užtikrina daug vertingų ingredientų, tokių kaip riebalų rūgštys, baltymai, alkaloidai (pvz., Nigelliminas ir nigelinas - juodosios kmynų lotyniškas pavadinimas), saponinai, flavonoidai (vertingas kvercetinas). Ypač pažymėtina, kad veiklioji medžiaga - tymochinon - kurio terapinis poveikis moksliškai įrodytas.  Juodgrūdės mi..

€19.00

Be PVM: €19.00

rating

"Nuba Whole Flaxseed" linų sėmenys arkliams. Sveikos linų sėklos, 20 kg.maišas

"Nuba Whole Flaxseed" linų sėmenys arkliams.  Sveikos linų sėklos,  20 kg.maišasSveiki linų sėklosskirta: pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams, veisliniams arkliams, atsigaunantiems arkliams, alergiškiems arkliamsSavybės: nesočiosios omega-3 riebalų rūgštys, didelis baltymų kiekisPakuotė: 20 kg, taip pat yra 2 kg ir 3,5 kg kibirai.Jau daugelį metų linų sėklos buvo vertinamos už jų savybes arklių mityboje. Didelis riebalų kiekis, pasižymintis omega-3 ir omega-6 rūgštimis, yra populiarus ir sveikas ma..

€41.00

Be PVM: €41.00

rating

Linų sėklų minkštimas be priedų arkliams „Nuba BagLin“. 20 kg maišas.

Linų sėklų minkštimas be priedų  arkliams „Nuba BagLin“. 20 kg maišas. Sėmenų išspaudos - sėmenų minkštimas.  Sėmenų išspaudos (po šalto spaudimo), dažnai apibūdinamas kaip sėmenų minkštimas. Šis produktas yra puikus papildymas arklio mitybai dėl aukštos kokybės baltymų ir gleivių, padengiančių sėklas. Nepaisant to, kad minkštimas spaudžiamas, vis dar yra daug riebalų, turinčių daug neprisotintų omega-3 riebalų rūgščių. Šios rūgštys turėtų būti papildytos arklio mityboje, ypač sezono metu. Puikiai tinka ..

€39.00

Be PVM: €39.00

rating

Saulėgrąžų lukštai arkliams "Nuba Sunflower Husk". 2 x 7,5 kg maišelis

Persijotas saulėgrąžų lukštas.  Puikiai tinka kaip mažas energijos šaltinis gero pluošto. Jis stimuliuoja žarnyno peristaltiką ir yra pluošto šaltinis. Be to, jame yra tokių elementų kaip cinkas, fosforas, kalis, magnis.     NR.59..

€20.00

Be PVM: €20.00

rating

“ Nuba Sunburnt Barley” mikronizuoti miežiai arkliams. 15 kg maišas

“ Nuba Sunburnt Barley” mikronizuoti  miežiai arkliams. 15 kg maišasTermiškai mikronizuoti miežiai, dribsniai. Miežių grūdai mikronizuotų dribsnių pavidalu yra geriau virškinami maistinių medžiagų nei neperdirbti grūdai. Šis procesas turi teigiamą poveikį grūduose esančio krakmolo virškinamumui, kuris yra ypač svarbus arkliams. Miežiai turi šiek tiek energijos nei avižos, ir daugeliui arklių ši energija nesukelia hiperaktyvumo.  Sudėtis: 100% miežių grūdai. Porcija : Poniukai - 100 ÷ 300 g / 100 kg kūno..

€29.00

Be PVM: €29.00

rating

“ Nuba Sunburnt Corn” mikronizuoti kukurūzai žirgams . 15 kg maišas

“ Nuba Sunburnt Corn” mikronizuoti kukurūzai  žirgams . 15 kg maišasTermiškai mikronizuoti kukurūzai, dribsniai. Kukurūzų grūdai mikronizuotų dribsnių pavidalo sudėtyje yra geriau virškinamos maistinės medžiagos nei neperdirbti grūdai. Šis procesas turi teigiamą poveikį grūduose esančio krakmolo virškinamumui, kuris yra ypač svarbus arkliams. Kukurūzai turi nedidelį kiekį baltymų, turinčių aukštą virškinimo energiją. Krakmolo kiekis yra santykinai didelis, nes jis sudaro net 60%, be to, kukurūzų krakmolas yra sun..

€30.00

Be PVM: €30.00

rating

“Black seed meal” granulės pagamintos iš juodgrūdės išspaudų, arkliams. Pakuotė: 2,8 kg

“Black seed meal”  granulės pagamintos iš juodgrūdės išspaudų, arkliams.  Pakuote: 2,8 kg.Juodgrūdės  minkštimas / juodgrūdės išspaudos, granulės.   Veikia:  Antihistamininiai, antibakteriniai, stiprinantys imuninę sistemą.Pakuotė: 2,8 kgSėjamoji juodgrūdė (Nigella sativa L.) turi daug vertingų ingredientų, tokių kaip riebalų rūgštys, baltymai, alkaloidai (pvz., Nigelliminas ir nigelinas - juodasis kmynas lotyniškas pavadinimas), saponinai, flavonoidai (vertingas kvercetinas). Ypač pažymėti..

€23.00

Be PVM: €23.00

rating

“Nuba Sunburnt Soya” mikronizuotos sojos arkliams. 15 kg maišas.

  “Nuba Sunburnt Soya” mikronizuotos sojos arkliams. 15 kg maišas.  Sojų pupelės, termiškai mikronizuotos, dribsniai. Sojų pupelės mikronizuotų dribsnių pavidalu yra geriau virškinamos maistinės medžiagos nei neperdirbti grūdai. Šis procesas turi teigiamą poveikį pašaro skoniui ir jame esančio krakmolo virškinamumui. Sojos yra geras baltymų šaltinis, nes jame yra nemažai pageidaujamų egzogeninių amino rūgščių, kurios nerastos kitose grūduose, todėl dažnai naudojamas augantiems arkliams. Jame yra ypač didelis ..

€29.00

Be PVM: €29.00

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 11 (2 puslapių)