Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Skanėstai žirgams morkų skonio ” Nuba Candy Sweet Carrot” 4 kg

  • Prekės kodas: ” Nuba Candy Sweet Carrot”
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Skanėstai žirgams  morkų skonio  ” Nuba Candy Sweet Carrot” 4 kg100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 4 kg. Natūraliai saldūs.Skanėstai morkų skonio žirgams. 100% natūralūs ingredientai. Subtilus, saldus morkų aromatas, natūrali sudėtis ir kieta pakuotė yra mūsų produkto privalumai. Arkliai mielai valgo, todėl šis skanėstas  bus puikus būdas apdovanoti ar pasveikinti globotinį.Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra ..

€27.00

Skanėstai žirgams  morkų skonio  ” Nuba Candy Sweet Carrot” 4 kg

100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 4 kg. Natūraliai saldūs.

Skanėstai morkų skonio žirgams. 100% natūralūs ingredientai. Subtilus, saldus morkų aromatas, natūrali sudėtis ir kieta pakuotė yra mūsų produkto privalumai. Arkliai mielai valgo, todėl šis skanėstas  bus puikus būdas apdovanoti ar pasveikinti globotinį.

Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra dviejų dydžių kibirai 2kg ir 4kg.

Analitiniai komponentai: neapdorotas baltymas 9,2%, neapdorotas pluoštas 5,6%,  aliejus ir neapdoroti riebalai 2,6%, neapdoroti pelenai 2,9%, energija 13,5 MJ

Sudėtis: mikronizuoti miežiai, mikronizuoti kukurūzai, džiovintos maltos morkos, mikronizuotos sojos.

Porcija: duoti pagal poreikį . Neviršyti 0,5 kg per dieną.       NR.50