Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

“ Nuba Candy Coconut” skanėstai žirgams kokoso skonio, 3 kg.

  • Prekės kodas: “ Nuba Candy Coconut” 3 kg
  • Prieinamumas: Sandėlyje

“ Nuba Candy Coconut” skanėstai žirgams kokoso skonio, 3 kg.100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 3 kg.   Rekomenduojama arkliams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų.Skanėstai arkliams  kokoso skonio - 100% natūralūs ingredientai. Šie skanėstai bus puikus pasirinkimas visiems žirgams. Originalus skonis ir tekstūra yra puiki įvairovė.Ypač žirgams, kenčiantiems nuo medžiagų apykaitos sutrikimų, polinkio į laminitą, Kušingo ligą (Cushing), polinkį į raumenų mėšlungį, dieglius ir kt. Visa tai dėka mažo ne..

€22.00

“ Nuba Candy Coconut” skanėstai žirgams kokoso skonio, 3 kg.

100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 3 kg.   Rekomenduojama arkliams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų.

Skanėstai arkliams  kokoso skonio - 100% natūralūs ingredientai.

Šie skanėstai bus puikus pasirinkimas visiems žirgams. Originalus skonis ir tekstūra yra puiki įvairovė.

Ypač žirgams, kenčiantiems nuo medžiagų apykaitos sutrikimų, polinkio į laminitą, Kušingo ligą (Cushing), polinkį į raumenų mėšlungį, dieglius ir kt. Visa tai dėka mažo nestruktūrinių NSC angliavandenių kiekio (vadinamųjų paprastųjų cukrų).   Jie nesukelia gliukozės ir insulino nutekėjimo kraujyje. Produkte esanti lauro rūgštis, kuri labai retai randama gamtoje, pasižymi sveikatingumo savybėmis. Be kitų dalykų, jis veikia baktericidiškai ir virusidiškai. Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra du dydžiai: 1,5 kg ir 3kg kibirai.   

Analitiniai komponentai: neapdorotas baltymas 20,5%, neapdorotas pluoštas 14,0%, aliejus ir  neapdorotų riebalų kiekis 5,3%, neapdoroti pelenai 0,9%, energija 15 MJ. Krakmolo kiekis - mažiau nei 2%

Sudėtis: nuriebinta kokoso masė.

Porcija: duoti pagal poreiki. Neviršykite 0,5 kg per dieną.    NR.40