Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

“Nuba Candy Sweet Carrot” morkų skonio skanėstai žirgams, 2 kg

  • Prekės kodas: “Nuba Candy Sweet Carrot”
  • Prieinamumas: Sandėlyje

“Nuba Candy Sweet Carrot”  morkų skonio skanėstai žirgams, 2 kg100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 2 kg. Natūraliai saldūs.Skanėstai morkų skonio žirgams. 100% natūralūs ingredientai. Subtilus, saldus morkų aromatas, natūrali sudėtis ir kieta pakuotė yra mūsų produkto privalumai. Arkliai  juos mielai ėda, todėl tai  bus puikus būdas apdovanoti ar pasveikinti globotinį.  Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų.  Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų..

€15.00


“Nuba Candy Sweet Carrot”  morkų skonio skanėstai žirgams, 2 kg

100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 2 kg. Natūraliai saldūs.

Skanėstai morkų skonio žirgams. 100% natūralūs ingredientai. Subtilus, saldus morkų aromatas, natūrali sudėtis ir kieta pakuotė yra mūsų produkto privalumai. Arkliai  juos mielai ėda, todėl tai  bus puikus būdas apdovanoti ar pasveikinti globotinį.  Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų.  Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų.  Yra dviejų dydžių kibirai 2kg ir 4kg.

Analitiniai komponentai: neapdorotas baltymas 9,2%, neapdorotas pluoštas 5,6%, aliejus ir neapdoroti  riebalai 2,6%, neapdoroti pelenai 2,9%, energija 13,5 MJ

Sudėtis: mikronizuoti miežiai, mikronizuoti kukurūzai, džiovintos  maltos morkos, mikronizuota soja.

Porcija: duoti pagal poreikį. Neviršykite 0,5 kg per dieną.       NR. 30