Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

“ Nuba Candy PepperMint “ skanėstai žirgams mėtų skonio, 2 kg

  • Prekės kodas: “ Nuba Candy PepperMint “
  • Prieinamumas: Sandėlyje

“ Nuba Candy PepperMint “ skanėstai žirgams mėtų skonio, 2 kg100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 2 kg.  Aromatingas.Skanėstai  arkliams mėtų skonio. 100% natūralūs ingredientai. Išskirtinis skanėstų aromatas. Mėtų kvapas, tinkama konsistencija ir patogi pakuotė atitiks arklio ir jo globėjo lūkesčius. Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra dviejų dydžių kibirai 2kg ir 4kg. Analitiniai komponentai: neapdorotas baltymas 11..

€15.00

“ Nuba Candy PepperMint “ skanėstai žirgams mėtų skonio, 2 kg

100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 2 kg.  Aromatingas.

Skanėstai  arkliams mėtų skonio. 100% natūralūs ingredientai. Išskirtinis skanėstų aromatas. Mėtų kvapas, tinkama konsistencija ir patogi pakuotė atitiks arklio ir jo globėjo lūkesčius. Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra dviejų dydžių kibirai 2kg ir 4kg.

Analitiniai komponentai: neapdorotas baltymas 11,3%, neapdorotas pluoštas 8,0%,  aliejus ir neapdorotų  riebalai  kiekis 3,36%, neapdoroti pelenai 3,1%, energija 12,9 MJ.

Sudėtis: mikronizuoti miežiai, mikronizuoti kukurūzai, pipirmėte, mikronizuota soja.

Porcija:  Duoti pagal poreikį. Neviršykite 0,5 kg per dieną.       NR.30