Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

“ Nuba Candy Coconut” skanėstas žirgams kokoso skonio, 1,5 kg

  • Prekės kodas: “ Nuba Candy Coconut”
  • Prieinamumas: Sandėlyje

“ Nuba Candy Coconut” skanėstas žirgams kokoso skonio, 1,5 kg100% natūralūs ingredientai.  Pakuotė 1,5 kg. Rekomenduojama arkliams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų. Skanėstai arkliams kokoso skonio - 100% natūralūs ingredientai. Šie patiekalai bus puikus pasirinkimas visiems žirgams. Originalus skonis ir tekstūra yra puikus pokytis.  Ypač žirgams, kenčiantiems nuo medžiagų apykaitos sutrikimų, polinkio į laminitą, (Cushinga)  Kušingo ligą, polinkį į raumenų mėšlungį , kolitą ir kt. Visa tai dėka ..

€10.00

“ Nuba Candy Coconut” skanėstas žirgams kokoso skonio, 1,5 kg

100% natūralūs ingredientai.  Pakuotė 1,5 kg. Rekomenduojama arkliams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų.

Skanėstai arkliams kokoso skonio - 100% natūralūs ingredientai. Šie patiekalai bus puikus pasirinkimas visiems žirgams. Originalus skonis ir tekstūra yra puikus pokytis.  Ypač žirgams, kenčiantiems nuo medžiagų apykaitos sutrikimų, polinkio į laminitą, (Cushinga)  Kušingo ligą, polinkį į raumenų mėšlungį , kolitą ir kt. Visa tai dėka mažo ne struktūrinių NSC angliavandenių kiekio (vadinamųjų paprastųjų cukrų). Jie nesukelia gliukozės ir insulino nutekėjimo kraujyje. Produkte esanti lauro rūgštis, kuri labai retai randama gamtoje, turi sveikatingumo savybių. Be to, jis veikia baktericidiškai ir virusidiniškai.  Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų.  Yra du dydžiai: 1,5 kg ir 3kg kibirai.

Sudedamosios dalys: Analitiniai komponentai: neapdorotas baltymas 20,5%, neapdorotas pluoštas 14,0%, aliejai  ir neapdorotų riebalų kiekis 5,3%, neapdoroti pelenai 0,9%, energija 15 MJ. Krakmolo kiekis - mažiau nei 2%.

Sudėtis: nugriebta kokoso masė.

Porcija:  Duoti pagal poreikį. Nevirsykite 0,5 kg per dieną.     NR.  25