Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

„Nuba Candy“ skanėstas žirgams

„Nuba Candy“ skanėstas  žirgams

Gražus aromatas, unikalus skonis ir spalva yra skolingi tik natūraliems komponentams!

Žirgų pašarų pasiūla nebūtų išsami be delikatesu arkliams. Daugeliui arklių savininkų  patiekiamas delikatesas yra būdas parodyti dėkingumą ir meilę. Dažnai tai tarnauja kaip atlygis ir gali būti pagalba arklių mokymui. Užtikriname,jog tai, kaip saldainiai arkliams, turi tik natūralius ingredientus. Mūsų skanėstuose nėra konservantų, dažiklių ar aromatų. Siūlomi įvairūs skoniai, iš kurių galima rinktis: mėtų, kokoso, morkų, obuolių-cinamono ir burokėlių.

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 10 (2 puslapių)
rating

“ Nuba Candy Apple & Cinnamon” skanėstai žirgams obuolių ir cinamono skonio,4 kg

  “ Nuba Candy Apple & Cinnamon”  skanėstai žirgams obuolių ir cinamono skonio,4 kg100% natūralūs ingredientai, Pakuotė 4 kg. Aromatinis. Pro-sveikos savybės.Skanėstai arkliams  obuolių su cinamonu skonio. 100% natūralūs ingredientai.Unikalūs patiekalai su džiovintais obuoliais ir tarkuota cinamono žieve.Jie turi nuostabų obuolių pyragų aromatą, nes yra tinkamos sudedamųjų dalių proporcijos, atidarius  pakuotę švelniai pakyla ore. Arkliai mėgsta!Cinamonas atsirado mūsų Nuba Candy delikatesu..

€26.00

Be PVM: €26.00

rating

“ Nuba Candy Coconut” skanėstas žirgams kokoso skonio, 1,5 kg

“ Nuba Candy Coconut” skanėstas žirgams kokoso skonio, 1,5 kg100% natūralūs ingredientai.  Pakuotė 1,5 kg. Rekomenduojama arkliams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų. Skanėstai arkliams kokoso skonio - 100% natūralūs ingredientai. Šie patiekalai bus puikus pasirinkimas visiems žirgams. Originalus skonis ir tekstūra yra puikus pokytis.  Ypač žirgams, kenčiantiems nuo medžiagų apykaitos sutrikimų, polinkio į laminitą, (Cushinga)  Kušingo ligą, polinkį į raumenų mėšlungį , kolitą ir kt. Visa tai dėka ..

€10.00

Be PVM: €10.00

rating

“Nuba Candy Sweet Carrot” morkų skonio skanėstai žirgams, 2 kg

“Nuba Candy Sweet Carrot”  morkų skonio skanėstai žirgams, 2 kg100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 2 kg. Natūraliai saldūs.Skanėstai morkų skonio žirgams. 100% natūralūs ingredientai. Subtilus, saldus morkų aromatas, natūrali sudėtis ir kieta pakuotė yra mūsų produkto privalumai. Arkliai  juos mielai ėda, todėl tai  bus puikus būdas apdovanoti ar pasveikinti globotinį.  Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų.  Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų..

€15.00

Be PVM: €15.00

rating

"Nuba Candy BeetRoot” burokėlių skonio skanėstas žirgams, 4 kg

"Nuba Candy BeetRoot” burokėlių skonio skanėstai žirgams, 4 kg100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 4 kg. Sveikas ir skanus. Skanėstai burokėlių skonio arkliams. 100% natūralūs ingredientai.Sensacingo burokėlių skonio skanėstai arkliams. Jie suteikia skonio pojūčius arklių jaunikliams ir, be to, dėl runkelių turinio turi sveikatingumo savybių. Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra dviejų dydžių kibirai 2kg ir 4kg.Analitiniai..

€24.00

Be PVM: €24.00

rating

Skanėstai žirgams morkų skonio ” Nuba Candy Sweet Carrot” 4 kg

Skanėstai žirgams  morkų skonio  ” Nuba Candy Sweet Carrot” 4 kg100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 4 kg. Natūraliai saldūs.Skanėstai morkų skonio žirgams. 100% natūralūs ingredientai. Subtilus, saldus morkų aromatas, natūrali sudėtis ir kieta pakuotė yra mūsų produkto privalumai. Arkliai mielai valgo, todėl šis skanėstas  bus puikus būdas apdovanoti ar pasveikinti globotinį.Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra ..

€27.00

Be PVM: €27.00

rating

“ Nuba Candy Apple & Cinnamon” skanėstai žirgams obuolių su cinamonu skonio, 2 kg.

“ Nuba Candy Apple & Cinnamon” skanėstai žirgams obuolių su  cinamonu skonio,2 kg.100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 2 kg. Aromatinis. Pro-sveikos savybės.Skanėstai arkliams  obuolių su cinamonu skoniu. 100% natūralūs ingredientai.Unikalus produktas su džiovintais obuoliais ir tarkuota cinamono žieve. Jie turi nuostabų obuolių pyrago aromatą, nes yra tinkamos sudedamųjų dalių proporcijos,  atidarius  pakuotę  švelniai pasklinda ore. Arkliai mėgsta!  Cinamonas atsirado mūsų Nuba Candy ..

€15.00

Be PVM: €15.00

rating

“ Nuba Candy BeetRoot” skanėstai žirgams burokėlių skonio, 2 kg.

“ Nuba Candy BeetRoot” skanėstai žirgams  burokėių skonio, 2 kg. 100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 2 kg. Sveikas ir skanus.  Skanėstai burokėlių skonio arkliams. 100% natūralūs ingredientai. Sensacingo burokėlių skonio skanėstai arkliams. Jie suteikia skonio pojūčius arklių jaunikliams ir, be to,turi sveikatingumo savybių dėka burokėlių turinio.  Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra dviejų dydžių kibira..

€15.00

Be PVM: €15.00

rating

“ Nuba Candy Coconut” skanėstai žirgams kokoso skonio, 3 kg.

“ Nuba Candy Coconut” skanėstai žirgams kokoso skonio, 3 kg.100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 3 kg.   Rekomenduojama arkliams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų.Skanėstai arkliams  kokoso skonio - 100% natūralūs ingredientai. Šie skanėstai bus puikus pasirinkimas visiems žirgams. Originalus skonis ir tekstūra yra puiki įvairovė.Ypač žirgams, kenčiantiems nuo medžiagų apykaitos sutrikimų, polinkio į laminitą, Kušingo ligą (Cushing), polinkį į raumenų mėšlungį, dieglius ir kt. Visa tai dėka mažo ne..

€22.00

Be PVM: €22.00

rating

“ Nuba Candy PepperMint “ skanėstai žirgams mėtų skonio, 2 kg

“ Nuba Candy PepperMint “ skanėstai žirgams mėtų skonio, 2 kg100% natūralūs ingredientai. Pakuotė 2 kg.  Aromatingas.Skanėstai  arkliams mėtų skonio. 100% natūralūs ingredientai. Išskirtinis skanėstų aromatas. Mėtų kvapas, tinkama konsistencija ir patogi pakuotė atitiks arklio ir jo globėjo lūkesčius. Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų. Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra dviejų dydžių kibirai 2kg ir 4kg. Analitiniai komponentai: neapdorotas baltymas 11..

€15.00

Be PVM: €15.00

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 10 (2 puslapių)