Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Pašarai vienerių metų amžiaus arkliams” Musli Balancer Nuba Grow1”. 20 kg maišas.

  • Prekės kodas: ” Musli Balancer Nuba Grow1”
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Pašarai vienerių metų amžiaus arkliams” Musli Balancer Nuba Grow1”. 20 kg maišas.Skirta:  metinukams, arkliams nuo 12 iki 24 mėnesių, jaunikliams.Charakteristikos: didelis pluošto kiekis, ryžių sėlenos, daug liucernos, didelis cinko ir seleno kiekis, subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas ir 15 kg kibiras.„Nuba Grow1“ musli skirti  augantiems kumeliukams nuo 12-24 mėn.amžiaus. Musli  esančios sudedamosios dalys teigiamai veikia harmoningą ir teisingą jaunų arkl..

€37.00

Pašarai vienerių metų amžiaus arkliams” Musli Balancer Nuba Grow1”. 20 kg maišas.

Skirta:  metinukams, arkliams nuo 12 iki 24 mėnesių, jaunikliams.

Charakteristikos: didelis pluošto kiekis, ryžių sėlenos, daug liucernos, didelis cinko ir seleno kiekis, subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas ir 15 kg kibiras.

„Nuba Grow1“ musli skirti  augantiems kumeliukams nuo 12-24 mėn.amžiaus. Musli  esančios sudedamosios dalys teigiamai veikia harmoningą ir teisingą jaunų arklių augimą. Grow 1 siūlo aukštos kokybės baltymus, turinčius daug amino rūgščių, jame taip pat yra ryžių sėlenų, kurios dėl oryzanolio gama kiekio palaiko raumenų audinio vystymąsi ir yra puikus B grupės vitaminų ir vitamino E. šaltinis.   Selenas taip pat yra svarbus tinkamam raumenų vystymuisi. Cinkas yra būtinas sveikai odai ir gleivinėms. Mikronizuotos  sojos praturtina mišinį papildomu lizinu, kuris užtikrina tinkamą jo tiekimą ir lemia tinkamą baltymų sintezę. Aukšto pluošto komponentai, min. liucernos, sėlenos, saulėgrąžų lukštai ir runkelių minkštimas, palaiko tinkamą virškinimo sistemos vystymąsi ir veikimą. Musli  esantys liucernos miltai yra puikus šaltinis gerai absorbuojamam kalciui, kuris kartu su fosforu užtikrina tinkamą raumenų ir kaulų sistemos vystymąsi. Pašarai remia jauniklių imunitetą ir sveiką vystymąsi. Naudojama pagal rekomenduojamą dozę, nereikia papildomo papildymo. *

* jei anksčiau nebuvo pastebėtas didelis trūkumas. Jei anksčiau buvo nustatyti trūkumai, gali prireikti juos papildyti.

Sudetis:    Mikronizuoti miežiai, liucernos miltai, kviečių sėlenos, mikronizuoti kukurūzai, neapdorotas runkelių minkštimas, avižų sėlenos, ryžių sėlenos, linų sėmenys, saulėgrąžų lukštas, mikronizuota soja, džiovintos morkos gabaliukai, džiovintų runkelių gabaliukai, pašarinės mielės, cinko chelatas, probiotikas, aromatas, vario chelatas, selenas.

Energija 11,04 MJ, baltymas 88,0 g, kalcio (Ca) 6,9 g, fosforo (P) 4,3 g, magnio (Mg) 2,88 g, geležis (Fe) 95,73 mg, varis (Cu) 126,2 mg, cinkas (Zn) 480,9 mg, manganas (Zn) 46,55 mg, selenas (Se) 1,1 mg, kalio (K) 10,55 g, natrio (Na) 0,42 g, chloras (Cl) 1,69 g, pluoštas 14,53%, 5,41% riebalų, lizinas 4,97 g, metioninas + cisteinas 3,47 g.

Pirmiau pateikti duomenys turėtų būti vertinami atsižvelgiant į vidutinės kokybės šieną, nes mišinys buvo subalansuotas su vidutiniu pašarų kiekiu, atsižvelgiant į arklio amžių.

Rekomendacijos: pašarų mišinys, skirtas naudoti pusę ir per pusę su avižomis. Patiekite apie 400 g balancer pašaro 100 kg arkliui  svorio masės per dieną. Vienam maitinimui neviršykite 1 kg pašaro (įskaitant avižą).    Dienos dozė 350 kg sveriančiam žirgui (kilmingai veislei, kai suaugusysis sveria 500 kg, amžius yra apie 12 mėnesių, o 18 mėnesių svoris - apie 400 kg, 24 mėnesius - 450 kg) yra 1,4 kg pašaro, 1,4 kg avižų ir 7 kg šieno.

Mišinys buvo subalansuotas su vidutine šieno kokybe, atsižvelgiant į arklio amžių.

Patarimas: Venkite peršerti  kumeliukus ir arklius intensyvaus augimo laikotarpiu. Pernelyg didelis riebalų kiekis, dėl kurio atsiranda per didelis kūno svoris ir pernelyg greitas augimas, gali sukelti skeleto vystymosi sutrikimus, pvz., Osteochondrozę, lustą ar sausgyslių kontraktūras.  NR.    112