Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Pašarai arkliams turitiems alergiją“Nuba Allergic Musli Balancer”. 20 kg maišas

  • Prekės kodas: " Nuba Allergic Musli Balancer"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Pašarai arkliams turintiems alergiją “Nuba Allergic Musli Balancer”. 20 kg maišasSkirta: arkliai ir poniai linkę alerginėms reakcijoms, jautrūs arkliai, odos alergijos ir kosulys;Būdingos savybės: papildymas žolelėmis, palaikoma kova su alergijomis, didelis omega-3 ir -6 rūgščių kiekis, išvalyta nuo dulkyčių.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas.„Nuba Allergic Musli”  buvo sudaryti arkliams, kurie yra linkę alerginėms reakcijoms, ypač dėl odos ir kvėpavimo takų. Šis mišinys su unikalia kompozicija užtikrina žolelių..

€42.00

Pašarai arkliams turintiems alergiją “Nuba Allergic Musli Balancer”. 20 kg maišas

Skirta: arkliai ir poniai linkę alerginėms reakcijoms, jautrūs arkliai, odos alergijos ir kosulys;

Būdingos savybės: papildymas žolelėmis, palaikoma kova su alergijomis, didelis omega-3 ir -6 rūgščių kiekis, išvalyta nuo dulkyčių.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas.

„Nuba Allergic Musli”  buvo sudaryti arkliams, kurie yra linkę alerginėms reakcijoms, ypač dėl odos ir kvėpavimo takų. Šis mišinys su unikalia kompozicija užtikrina žolelių priedus  reguliuojančių imuninę sistemą. Taip pat turi priešuždegiminių ir antihistamininių savybių. Be to, padidėjęs vitamino B kiekis, pridedant mielių, pagerina imunitetą. Detoksikacijos poveikis musli  augalų turi teigiamą poveikį alerginėms reakcijoms. Priedas linų sėmenų ir saulėgrąžų suteikia omega-3 ir omega-6, kuri  reguliuoja imuninės sistemos veiklą. Mažas baltymų kiekis, turintis santykinai didelę dalį būtinų aminorūgščių, leidžia geriau jį naudoti ir taip sumažina išsiskiriančio karbamido kiekį, kurio garai yra labai žalingi kvėpavimo takams. Musli  išvalytas nuo dulkyčių.   Labai jautriems  arkliams  mišinys gali būti apipilamas vandeniu prieš patiekiant, kad visiškai pašalintų dulkes. Pašarai, naudojami pagal rekomenduojamą dozę, nereikalauja papildomo papildymo. *

* jei anksčiau nebuvo pastebėtas didelis trūkumas. Jei anksčiau buvo nustatyti trūkumai, gali prireikti juos papildyti.

Sudėtis:

Mikronizuoti miežiai, mikronizuoti kukurūzai, smulkinta liucerna, liucernos miltai, avižų sėlenos, avižų lukštai, neapdorotas runkelių minkštimas, saulėgrąžų lukštai, linų sėmenys, obuolių išspaudos, sojos lukštai, kviečių sėlenos, pašarinės mielės, nelukštentos saulėgrąžos, žolelių  mišinys, džiovintos morkos gabaliukai, džiovintų runkelių gabaliukai, natrio chlorido, magnio oksido, cinko chelato, probiotikas, vario chelato, selenas.

Energija 10.82 MJ, 88,7 g baltymų kalcio (Ca) 4,4 g, fosforas (P) 2,8 g, magnio (Mg) 6,57 g, geležis (Fe) 117,18 mg, varis (Cu) 199,01 mg, cinkas (Zn) 549,03 mg, manganas (Zn) 28,67 mg, seleno (Se) 0,8 mg, kalio (K) 8,31 g, natrio (Na) 4,33 g, chloras (Cl) 7,11 g, pluoštas 16,89%, Riebalai 7,68%

Pirmiau minėti duomenys turėtų būti vertinami atsižvelgiant į vidutinės kokybės šieną, nes mišinys buvo subalansuotas su pašarais, atsižvelgiant į arklio darbo pobūdį.

 Rekomenduojama porcija:

 Pašarų mišinys, skirtas naudoti pusę ir pusę avižų. Patiekite apie 250-300 g balancer pašaro 100 kg arklio svorio per dieną. Vienam maitinimui  neviršykite 2 kg pašarų (įskaitant avižą).

Dienos dozė arkliui, sveriančiam 500 kg, yra 1,25–1,5 kg balancer pašaro, 1,25–1,5 kg avižų ir 9 kg šieno.

Mišinys buvo subalansuotas su vidutine šieno kokybe, atsižvelgiant į arklio darbo pobūdį.

Patarimas: nustatykite dozę pagal savo arklio būklę ir darbo krūvį.      NR. 114