Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Pašarai “Nuba Young Musli Balancer”. 20 kg maišas

  • Prekės kodas: “Nuba Young Musli Balancer”
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Pašarai  “Nuba Young Musli Balancer”. 20 kg maišasSkirta : atskirtiems nuo mamos,  kumeliukai nuo 6-7 iki 12 mėnesių,Charakteristikos: Didelis skaidulų kiekis, didelis baltymų kiekis, didelis mineralinis kiekis, daug kalcio, daug liucernos, subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas.„Nuba Young Musli“ yra pašaras, sudarytas nujunkytiems, t.y. kumeliukams atskirtiems nuo motinos. Šis laikotarpis yra labai svarbus jų tinkamam vystymuisi, o mityba ir visų būtinų maistinių m..

€53.00

Pašarai  “Nuba Young Musli Balancer”. 20 kg maišas

Skirta : atskirtiems nuo mamos,  kumeliukai nuo 6-7 iki 12 mėnesių,

Charakteristikos: Didelis skaidulų kiekis, didelis baltymų kiekis, didelis mineralinis kiekis, daug kalcio, daug liucernos, subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas.

„Nuba Young Musli“ yra pašaras, sudarytas nujunkytiems, t.y. kumeliukams atskirtiems nuo motinos. Šis laikotarpis yra labai svarbus jų tinkamam vystymuisi, o mityba ir visų būtinų maistinių medžiagų teikimas šiuo metu lemia tolesnį vystymąsi ir augimą.  Aukštas pluošto kiekis skatina tinkamą virškinimo sistemos vystymąsi ir optimalų jo veikimą. Intensyviam raumenų ir kaulų sistemos augimui reikalingas pakankamas mineralų kiekis, todėl „Nuba Young Musli“ tinkama proporcija yra praturtinta kalciu ir fosforu, kurie yra pagrindiniai kaulų sudedamosios dalys.  Taip pat mikroelementų priedai, pvz., Varis, selenas ir cinkas, skatina tinkamą kūno vystymąsi.  Musli  yra daug kokybiškų baltymų, turinčių daug amino rūgščių, kurios yra labai svarbios šiam amžiui.  Pagal kiekybines rekomendacijas naudojamas pašaras nereikalauja papildomo papildymo. *

Pašaras  „Nuba Young Musli“  turėtų būti įtrauktas į meniu kumeliukams atskirtiems nuo motinos maždaug prieš mėnesį iki nujunkymo.

* jei anksčiau nebuvo pastebėtas didelis trūkumas. Jei anksčiau buvo nustatyti trūkumai, gali prireikti juos papildyti.

Sudėtis: Mikronizuoti miežiai, lucernos miltai, kviečių sėlenos, mikronizuoti kukurūzai, avižų sėlenos, mikronizuotas sojos, linų sėmenys, miežių sėlenos, džiovinti morkos gabaliukai, kalcio karbonatas, sojos lukštas, dikalcio fosfatas, pašarinės mielės, aromatas, probiotikas, cinko chelatas, seleno, vario chelatas.

Virškinama energija 10,07 MJ, virškinamas baltymas 100,4 g, kalcio (Ca) 14,2 g, fosforas (P) 5,4 g, magnio (Mg) 2,18 g, geležis (Fe) 71,9 mg, vario (Cu) 126,5 mg, cinkas (Zn) 293,1 mg, manganas (Zn) 25,41 mg, seleno (Se) 0,8 mg, kalio (K) 10,4 g, natrio (Na) 0,3 g, chloras (Cl) 1,75 g, pluoštas 11,65%, riebalai 5,22%, lizinas 5,37 g, metioninas + cisteinas 3,89 g.

Pirmiau pateikti duomenys turėtų būti vertinami atsižvelgiant į vidutinės kokybės šieną, nes mišinys buvo subalansuotas su tūrio pašarų kiekiu, atsižvelgiant į arklio amžių.

Rekomenduojama porcija: pašarų mišinys , skirtas naudoti pusę su  pusę avižų. Patiekite apie 500 g balancer pašaro 100 kg arklio masės  svorio per dieną. Vienam maitinimui neviršykite 1 kg pašaro (įskaitant avižą).

Pavyzdinė paros dozė žirgui, sveriančiam 220 kg (kilmingai veislei, kai suaugusysis sveria 500 kg, yra apie 6 mėnesius, o 12 mėnesių svoris - apie 320 kg) - 1,1 kg pašaro, 1,1 kg avižos ir minimalus 5 kg šieno.

Mišinys buvo subalansuotas su vidutine šieno kokybe, atsižvelgiant į arklio amžių.

Patarimas: Venkite peršerti kumeliukus ir arklius intensyvaus augimo laikotarpiu. Pernelyg didelis riebalų kiekis, dėl kurio atsiranda per didelis kūno svoris ir pernelyg greitas augimas, gali sukelti skeleto vystymosi sutrikimus, pvz., Osteochondrozę, lustą ar sausgyslių kontraktūras.       NR.125