Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Pašarai 1metų žirgams ” Nuba Grow1 Musli”. 20 kg maišas

  • Prekės kodas: ” Nuba Grow1 Musli”
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Pašarai 1metų  žirgams ” Nuba Grow1 Musli”. 20 kg maišasSkirta:  metinukams, arkliams nuo 12 iki 24 mėnesių, jaunikliamsCharakteristikos: didelis kiekis pluošto, ryžių sėlenos, daug liucernos, didelis cinko ir seleno kiekis, subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis,  Galimos pakuotės: 20 kg ir 15 kg maišai. „Nuba Grow1“ musli skirti  augantiems kumeliukams nuo 12-24 mėn.amžiaus. Musli  esančios sudedamosios dalys teigiamai veikia harmoningą ir teisingą jaunų arklių augimą. Grow 1 siūl..

€39.00

Pašarai 1metų  žirgams ” Nuba Grow1 Musli”. 20 kg maišas

Skirta:  metinukams, arkliams nuo 12 iki 24 mėnesių, jaunikliams

Charakteristikos: didelis kiekis pluošto, ryžių sėlenos, daug liucernos, didelis cinko ir seleno kiekis, subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis,  Galimos pakuotės: 20 kg ir 15 kg maišai.

 „Nuba Grow1“ musli skirti  augantiems kumeliukams nuo 12-24 mėn.amžiaus. Musli  esančios sudedamosios dalys teigiamai veikia harmoningą ir teisingą jaunų arklių augimą. Grow 1 siūlo aukštos kokybės baltymus, turinčius daug amino rūgščių, jame taip pat yra ryžių sėlenų, kurios dėl oryzanolio gama kiekio palaiko raumenų audinio vystymąsi ir yra puikus B grupės vitaminų ir vitamino E šaltinis.   Selenas taip pat yra svarbus tinkamam raumenų vystymuisi. Cinkas yra būtinas sveikai odai ir gleivinėms.   Aukšto pluošto komponentai, min. liucernos, sėlenos, saulėgrąžų lukštai ir runkelių minkštimas, palaiko tinkamą virškinimo sistemos vystymąsi ir veikimą. Musli  esantys liucernos miltai yra puikus šaltinis gerai absorbuojamam kalciui, kuris kartu su fosforu užtikrina tinkamą raumenų ir kaulų sistemos vystymąsi. Pašarai remia jauniklių imunitetą ir sveiką vystymąsi. Naudojama pagal rekomenduojamą dozę, nereikia papildomo papildymo. *

* jei anksčiau nebuvo pastebėtas didelis trūkumas. Jei anksčiau buvo nustatyti trūkumai, gali prireikti juos papildyti.

Sudėtis:    Liucernos miltai, mikronizuoti miežiai, mikronizuotos avižos, kviečių sėlenos, avižų sėlenos, avižų lukštas, neskrudintas runkelių minkštimas, mikronizuoti kukurūzai, ryžių sėlenos, linų sėmenys, saulėgrąžų lukštai, mikronizuotos sojos pupelės, džiovintos morkos gabaliukai, džiovinti runkelių gabaliukai, pašarinės  mielės, cinko chelatas, probiotikas, aromatas, vario chelatas, selenas.

Energija 10,88 MJ, baltymas 89,2 g, kalcio (Ca) 7,1 g, fosforas (P) 4,5 g, magnio (Mg) 2,97 g, geležis (Fe) 96,03 mg, varis (Cu) 50,96 mg, cinkas (Zn) 211,6 mg, manganas (Zn) 52,1 mg, seleno (Se) 0,2 mg, kalio (K) 10,65 g, natrio (Na) 0,43 g, chloras (Cl) 1,67 g, pluoštas 15,52%, 5,64% riebalų, lizinas 5,28 g, metioninas + cisteinas 3,72 g.

Pirmiau pateikti duomenys turėtų būti vertinami atsižvelgiant į vidutinės kokybės šieną, nes mišinys buvo subalansuotas su vidutiniu pašarų kiekiu, atsižvelgiant į arklio amžių.

Rekomenduojama porcija:

Kombinuotieji pašarai, skirti naudoti kaip vienintelis koncentruotas pašaras dozėmis. Patiekite apie 750 g 100 kg kūno svorio per dieną. Neviršykite 1 kg vienam maitiniui.

Dienos dozė 350 kg sveriančiam žirgui (kilmingai veislei, kai suaugusysis sveria 500 kg, yra apie 12 mėnesių, o 18 mėn. Arklys - apie 400 kg, 24 mėnesius - 450 kg) yra 2,6 kg pašarų + 7 kg šieno.

Mišinys buvo subalansuotas su vidutine šieno kokybe, atsižvelgiant į arklio amžių.

Patarimas: Venkite peršerti kumeliukus ir arklius intensyvaus augimo laikotarpiu. Pernelyg didelis riebalų kiekis, dėl kurio atsiranda per didelis kūno svoris ir pernelyg greitas augimas, gali sukelti skeleto vystymosi sutrikimus, pvz., Osteochondrozę, lustą ar sausgyslių kontraktūras.    NR.  85