Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Musli žirgams - Nuba Musli

  Nuba Musli žirgams

Arkliai tai gražūs, bet reiklūs gyvūnai, kuriuos reikia aprūpinti kruopščiai atrinktais ingredientais. Kaip arklių pašaro gamintojas, daug dėmesio skiriame kokybei. Mes gaminame produktus taip, kad galėtume rūpintis jautria virškinimo sistema ir suteikiame vertingų vitaminų ir mineralų. Dirbame su dietologais, kurie rūpinasi žirgais,kad musli formos pašarai palaikytų  tinkamai sveikatą. Produktai turi subalansuotą amino rūgščių kiekį ir taip pat juose yra apsorbuojamų lipidų. Energija ir baltymai tiekiami tinkama proporcija. Atidžiai subalansuotas taip pat mineralų ir vitaminų kiekis. Dėka to jums nereikia  papildomai nadoti papildų. Gamyboje naudojame augalus, kuriuose nėra pesticidų ar GMO. Siūlomi arklių pašarai yra sandariai supakuoti ir apsaugoti nuo drėgmės.

Aukštos kokybės musli  žirgams

Mes siūlome platų produktų asortimentą.  Musli žirgams turėtų išsiskirti gera kokybe. Galite rasti mišinių įvairioms veislėms ir specializuotus arklių pašarus, kurie pateikiami treniruočių metu. „Care“ serija skirta profesionaliam veisimui. Mūsų veikloje esantis arklių pašaras neturi melasos. Yra  pagamintas remiantis termiškai mikronizuotais grūdais, kurie yra lengviau virškinami ir puikiai pasisavinami. Musli žirgams pasižymi dideliu natūralaus pluošto kiekiu ir mikro bei makro elementais. Be to, jame yra vertingų prebiotikų ir probiotikų, užtikrinančių žarnyno floros pusiausvyrą, todėl kviečiame pasinaudoti mūsų pasiūlymu, jei ieškote aukščiausios kokybės  musli arkliams.

  Siūlome  pašarų dvi serijas;

- pagrindinės serijos, kur yra pašarų įvairaus amžiaus ir naudingumo arklių grupių

- serija “ Care”veisėjams, kuriuose pašarai atitinka arklių poreikius kiekviename veisimo etape.

Pagrindinės serijos

NUBA MUSLI pagrindiniai pašarai yra pritaikyti individualiems kiekvieno arklio mitybos poreikiams. Receptai buvo sudaryti taip, kad atitiktų įvairius mitybos kondicionavimo poreikius, mokymo specifiškumą, dydį, kūno jautrumą ir sveikatos būklę. Mes siūlome daugiau kaip 10 rūšių musli, specialiai pritaikytų skirtingiems arklių poreikiams, ir nuolat plečiame savo asortimentą.

 Visi mišiniai yra sukurti dviem versijomis: pilnas pašaras ir balancer.

Pašarų CARE serija veisėjams

Arklių veisimas yra labai nepaprastai dekinga veikla, kuri reikalauja daug darbo tuo pačiu metu. Norime Jums padėti, todėl siūlome geriausius pašarus veisliniams arkliams Nuba CARE serijos musli, kuriuose yra visi reikalingi vitaminai ir mineralai. Mūsų parduotuvėje prieinami produktai yra skirti kiekvienam veisimo etapui.

Suprantame, kad kumeles turėtų būti tinkamai paruoštos veisimo sezonui, todėl siūlome specialų pašarą kumelėms, kuris buvo praturtintas žiedadulkėmis, taip pat dideliu cinko ir vario kiekiu.  Tačiau nėščioms kiaulėms reikia pašaro, kuris joms suteikia vidutinę energiją ir tinkamai subalansuotą elementų krūvį.  Pašarai neščiom kumelėm nuo devintojo mėnesio, taip pat kumelėm žindymo laikotarpiu turėtų atitikti kelis papildomus reikalavimus.  Šiuo laikotarpiu ypač reikalingas motinos organizmui, nes auga maistinių medžiagų, ypač baltymų ir mikroelementų paklausa. Devintaisiais nėštumo mėnesiais kumeliukas padidina svorį iki 60%, todėl labai svarbu naudoti specialų kumelėms pašarą, kuriame yra didelė magnio dozė.

Naujagimiai kumeliukai taip pat reikalauja šiek tiek kitokį pašarą nei suaugusių kumelių ir eržilų.  Mūsų siūlomi pašarai arklių veisimui puikiai atitinka jų poreikiams. Juos galima duoti nuo penktosios gyvenimo savaitės, nes  lengva kramtyti ir virškinti.  Be to, mūsų parduotuvėje siūlomi pašarai šiek tiek vyresniems kumeliukams, atskirtiems nuo mamos, vienerių metų amžiaus,  dvimečiams, taip pat  trijų metų amžiaus arkliams  pradedantiems treniruotes.

Kiekvienas iš pašarų mišinių veisliniams arkliams buvo kruopščiai subalansuotas, kad būtų suteikta dar geresnė parama kiekviename šių gražių gyvūnų vystymosi etape.  Pašarai kumelėms savo sudėtimi skiriasi nei eržilams ar kumeliukams paruoštų pašarų, kurie tik patvirtina, kad jie atrenkami taip, jog geriausiai atitiktų poreikius.

Kviečiame pasirinkti aukštos kokybės pašarus veisliniams arkliams. Kartu mes pasirūpinsime jų tinkamu vystymusi.

Pašaras Balancer

Pašarai, skirti naudoti 50:50 santykiu su avižomis. Jie tinkamai subalansuoja šieno arba  ganyklų ir grūdų mitybą. Balancer pašaras papildo jų  trūkumus ir teikia visas maistines medžiagas.

Platus mišinių pasirinkimas  musli pavidalu kiekvienai žirgų grupei: nuo nedirbančių arklių iki sportinių žirgų kuriems reikia didelės energijos. Taip pat rekomenduojame specialius  mišinius alergiškiems žirgams, turintiems polinkį į skrandžio opas ar žirgams su metabolinėmis problemomis.

Pilnas pašaras - sportiniam,  arkliams skirtiem pramogoms,darbiniams arkliams.

 Naudojamas kaip vienintelis koncentratas kasdienėje mityboje. Sudarant juos, buvo atsižvelgta į teisingą pašarų kiekį tam tikrai žirgų grupei. Atskirų mišinių sudedamosios dalys buvo parinktos taip, kad nereikėtų papildomo papildymo. Šio pašaro pasirinkimas - tai aukščiausios kokybės ingredientų ir optimalios mitybos garantas.  Mes siūlome platų asortimentą arkliams tipo musli, subalansuotų tam tikroms arklių grupėms.

 Sportiniams arkliams  pašarų pasiūla

Sportiniams arkliams  pašarai yra rekomenduojami, ypač tiems, kurie mokymuose,  įskaitant tuos, kurie startuoja konkursuose. Jų sudėtis buvo kruopščiai sudaryta ir pritaikyta individualiems šios žirgų grupės poreikiams. Produktai gausūs  vitaminų, mikroelementų, baltymų ir elektrolitų, būtinų tinkamam arklių organizmų funkcionavimui. Specialiai atrinktos arklių pašaro sudedamosios dalys yra lėtai išsiskiriančios energijos šaltinis, o pluošto priedas teigiamai veikia jautrų virškinimo traktą. Jų nuolatinis naudojimas pagerina kūno regeneracinį gebėjimą. Linų sėmenų, mielių ir probiotikų priedas teigiamai veikia virškinimo sistemą, pagerina virškinimą.

Mūsų asortimente taip pat rasite gaminius, skirtus gyvūnams, kurie laikinai nujunkyti nuo treniruočių, žirgams turint  vidutinę treniruočių apkrovą ar žirgams naudojamus  kelis kartus per savaitę.

Siūlome specializuotus,  pašarus turinčius mažą kiekį krakmolo, alergiškiems žirgams, žirgams, kuriems sunku išlaikyti svorį ir t.t.

Jei ieškote tinkamai subalansuoto pašaro sportiniams  ar pramogoms skirtiem  arkliam, rekomenduojame susipažinti su mūsų asortimentu.

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 31 (4 puslapių)
rating

Pašarai arkliams slopinantys „Nuba EasyWay Musli Balancer“. 20 kg maišelis

 Pašarai  arkliams  slopinantys „Nuba EasyWay Musli Balancer“. 20 kg maišelisskirta: sportiniam arkliam ir poniam patiriantiems  stresą, linkę išsigąsti, nervintis,Charakteristikos: didelis lėtai išsiskiriančios energijos kiekis, žolelių priedas, elektrolitų, padidintas magnio kiekis.   Galimos pakuotės: 20 kg maišas.„Nuba EasyWay Musli“ buvo sukurtas specialiai sportiniams arkliams, kurie nervuojasi  treniruočių ir varžybų metu. Energija šio mišinio tiekiama organizmui lėtai atpalaiduo..

€49.00

Be PVM: €49.00

rating

"Nuba Builder Musli", maišas 20 kg

 „Nuba Builder“ musli, maišas 20 kgSkirta : arkliai ir poniai, dirbantys raumenų masės vystymo srityje, turintys problemų dėl svorio išlaikymo,Charakteristikos: didelis baltymų kiekis, didelis riebalų kiekis, ryžių sėlenų priedas.Galimos pakuotės: 20 kg maišas.„Nuba Builder Musli“ yra pašaras, palaikantis raumenų masę treniruočių metu, taip pat arklių ir ponių, turinčių problemų išlaikant svorį. Tinkamas baltymų ir energijos santykis, kuris palaikomas gana aukšto lygio, skatina raumenų vystymąsi nesukeliant arkliui ..

€40.00

Be PVM: €40.00

rating

Pašarai raminantys arkliams „Nuba EasyWay Musli“. 20 kg maišas

Pašarai  raminantys arkliams „Nuba EasyWay Musli“. 20 kg maišas Skirta:  sportiniams arkliams ir  poniams, kurie patiria stresą, linkę išsigąsti, nervintis, Charakteristikos: didelis kiekis  lėtai atpalaiduojančios energijos, prieskoninių augalų, elektrolitų, padidintas magnio kiekis.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas. „Nuba EasyWay Musli“ buvo sukurtas specialiai sportiniams arkliams, kurie  yra nervingi treniruočių ir varžybų metu. Energija šio mišinio tiekiama organizmui  lėta..

€43.00

Be PVM: €43.00

rating

Pašarai vienerių metų amžiaus arkliams” Musli Balancer Nuba Grow1”. 20 kg maišas.

Pašarai vienerių metų amžiaus arkliams” Musli Balancer Nuba Grow1”. 20 kg maišas.Skirta:  metinukams, arkliams nuo 12 iki 24 mėnesių, jaunikliams.Charakteristikos: didelis pluošto kiekis, ryžių sėlenos, daug liucernos, didelis cinko ir seleno kiekis, subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas ir 15 kg kibiras.„Nuba Grow1“ musli skirti  augantiems kumeliukams nuo 12-24 mėn.amžiaus. Musli  esančios sudedamosios dalys teigiamai veikia harmoningą ir teisingą jaunų arkl..

€37.00

Be PVM: €37.00

rating

Pašarai “Nuba Young Musli Balancer”. 20 kg maišas

Pašarai  “Nuba Young Musli Balancer”. 20 kg maišasSkirta : atskirtiems nuo mamos,  kumeliukai nuo 6-7 iki 12 mėnesių,Charakteristikos: Didelis skaidulų kiekis, didelis baltymų kiekis, didelis mineralinis kiekis, daug kalcio, daug liucernos, subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas.„Nuba Young Musli“ yra pašaras, sudarytas nujunkytiems, t.y. kumeliukams atskirtiems nuo motinos. Šis laikotarpis yra labai svarbus jų tinkamam vystymuisi, o mityba ir visų būtinų maistinių m..

€53.00

Be PVM: €53.00

rating

Pašarai 1metų žirgams ” Nuba Grow1 Musli”. 20 kg maišas

Pašarai 1metų  žirgams ” Nuba Grow1 Musli”. 20 kg maišasSkirta:  metinukams, arkliams nuo 12 iki 24 mėnesių, jaunikliamsCharakteristikos: didelis kiekis pluošto, ryžių sėlenos, daug liucernos, didelis cinko ir seleno kiekis, subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis,  Galimos pakuotės: 20 kg ir 15 kg maišai. „Nuba Grow1“ musli skirti  augantiems kumeliukams nuo 12-24 mėn.amžiaus. Musli  esančios sudedamosios dalys teigiamai veikia harmoningą ir teisingą jaunų arklių augimą. Grow 1 siūl..

€39.00

Be PVM: €39.00

rating

Pašarai arkliams turitiems alergiją“Nuba Allergic Musli Balancer”. 20 kg maišas

Pašarai arkliams turintiems alergiją “Nuba Allergic Musli Balancer”. 20 kg maišasSkirta: arkliai ir poniai linkę alerginėms reakcijoms, jautrūs arkliai, odos alergijos ir kosulys;Būdingos savybės: papildymas žolelėmis, palaikoma kova su alergijomis, didelis omega-3 ir -6 rūgščių kiekis, išvalyta nuo dulkyčių.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas.„Nuba Allergic Musli”  buvo sudaryti arkliams, kurie yra linkę alerginėms reakcijoms, ypač dėl odos ir kvėpavimo takų. Šis mišinys su unikalia kompozicija užtikrina žolelių..

€42.00

Be PVM: €42.00

rating

Pašarai arkliams žolelių be avižų "Nuba 7Herbs Musli". 20 kg maišas

Pašarai arkliams žolelių  be avižų  "Nuba 7Herbs Musli". 20 kg maišasSkirta: žirgai ir poniai, kurie treniruojasi saikingai, maitinasi naudingų žolelių mišiniais, stiprina organizmąCharakteristikos: prieskoninių žolelių, be avižų, daug skaidulų,Galimos pakuotės: 20 kg maišas."Nuba 7Herbs Musli"   yra maistingas žolinis pašaras, kuriame nėra avižų. Energijos kiekis yra nedidelis, todėl pašaras skirtas žirgams dirbantiems vidutinio sunkumo mokyme arba kelis kartus per savaitę. Mišinio pridedamų žo..

€36.00

Be PVM: €36.00

rating

Pašarai arkliams, turintiems alergiją “Nuba Allergic Musli”. 20 kg maišas

Pašarai arkliams, turintiems alergiją “Nuba Allergic Musli”. 20 kg maišasskirta: arkliai ir poniai linkę alerginėms reakcijoms, jautrūs arkliai, odos alergijos ir kosulys;Būdingos savybės: pridedant žolelių, palaikoma kova su alergijomis, didelis omega-3 ir -6 rūgščių kiekis, išvalyta nuo dulkyčių.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas„Nuba Allergic Musli” musli buvo sudaryti arkliams, kurie yra linkę alerginėms reakcijoms, ypač dėl odos ir kvėpavimo takų alergijos. Šis mišinys su unikalia kompozicija užtikrina žolelių ..

€39.00

Be PVM: €39.00

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 31 (4 puslapių)