Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Subalansuotos kviečių sėlenos arkliams su cinamonu "Nuba Cinna Bran". 20 kg maišas

  • Prekės kodas: "Nuba Cinna Bran"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Subalansuotos kviečių sėlenos arkliams su cinamonu "Nuba Cinna Bran". 20 kg maišasGranuliuotos kviečių sėlenos su cinamonu, subalansuotos. Skirta pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams ir veisliniams žirgam, išrankiemsSavybės: subalansuotas Ca: P santykis, išskirtinės cinamono savybės, vertingas baltymasGalimos pakuotės: 20 kg maišasKviečių sėlenos su cinamonu gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Jie yra rekomenduojami pernelyg liesiems arkliams, veisliniams arkliams ir ..

€30.00

Subalansuotos kviečių sėlenos arkliams su cinamonu "Nuba Cinna Bran". 20 kg maišas

Granuliuotos kviečių sėlenos su cinamonu, subalansuotos. Skirta pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams ir veisliniams žirgam, išrankiems

Savybės: subalansuotas Ca: P santykis, išskirtinės cinamono savybės, vertingas baltymas

Galimos pakuotės: 20 kg maišas

Kviečių sėlenos su cinamonu gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Jie yra rekomenduojami pernelyg liesiems arkliams, veisliniams arkliams ir treniruojantiems. Jie puikiai tinka sveikstantiems arkliams. Granulėse yra gana daug baltymų, o jų aminorūgščių profilis yra daug naudingesnis net už avižų profilį. Kviečių sėlenos taip pat vertinamos arklių mityboje dėl savo vertingo pluošto, palaiko virškinamąjį traktą  ir yra daug B vitaminų. Natūralios formos kviečių sėlenos turi daug fosforo, kuris gali neigiamai paveikti arklio kūno elementų pusiausvyrą. Siekiant užtikrinti, kad kviečių sėlenos būtų saugios žirgo sveikatai, mūsų produktas buvo papildytas kalciu, pasiekiant teigiamą Ca: P santykį. Cinamonas yra žinomas dėl savo būdingo aromato, tačiau taip pat verta dėmesio skirti ir sveikatai. Visuotinai pripažintos žinios yra tai, kad jis turi keletą veiksmų sveikatai gerinti  nes:

- turi antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių,

- gali turėti teigiamą poveikį raumenų regeneracijai, mažinant jų skausmą po treniruotės,

- palaiko cukrų ir lipidų metabolizmą,

- teigiamai veikia koncentraciją ir gebėjimą prisiminti.

Produktas granulių pavidalu, nėra dulkyčių. Tai lengvai patiekiamas, nes nereikia mirkyti. Kviečių sėlenos, kalcio karbonatas, maltas cinamonas.

Sudėtis: Virškinamoji energija - 10 MJ, Bendras baltymų kiekis - 15,4%,Žalia ląsteliena -10,5%,Riebalai - 3%,Pelenai - 5%,Kalcis - 12,2 g,Fosforas - 10,1 g,Magnis - 4,0 g,Geležis - 192 mg,Varis - 8,9 mg,Cinkas - 75,5 mg,Manganas - 99,2 mg,Selenas - 0,2 g,Lizinas 6,4%, krakmolas ir  paprastas cukrus 22%.

Produktas skirtas naudoti kaip kasdienio maisto papildas. Patiekti 50 g iki 200 g 100 kg sveriančiam arkliui  per dieną.

Jis gali būti tiekiamas ir sausas, ir drėgnas. Naudojant sausą, neviršykite daugiau nei 200 g produkto vienam kartui.    NR.  65