Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

„Nuba ProMass Mix“ - papildomi priedai - 20 kg maišas

  • Prekės kodas: "Nuba ProMass Mix"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

„Nuba ProMass Mix“ - papildomi priedai - 20 kg maišelisSkirta: arkliams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų, sveikstantiems arkliams, sulysusiems arkliams, vyresniems arkliamsCharakteristikos: mažai krakmolo, turtingas riebalų ir polinesočiųjų omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių, didelis baltymų kiekis. Galimos pakuotės: 20 kg maišas.Maisto papildas su linų sėmenimis, pagrįstas kviečių sėlenomis, liucernos ir saulėgrąžų sėklomis, skirtas visoms  ir veislinių arklių grupėms, taip pat poniams. Kompozicija buvo su..

€34.00

„Nuba ProMass Mix“ - papildomi priedai - 20 kg maišelis

Skirta: arkliams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų, sveikstantiems arkliams, sulysusiems arkliams, vyresniems arkliams

Charakteristikos: mažai krakmolo, turtingas riebalų ir polinesočiųjų omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių, didelis baltymų kiekis. Galimos pakuotės: 20 kg maišas.

Maisto papildas su linų sėmenimis, pagrįstas kviečių sėlenomis, liucernos ir saulėgrąžų sėklomis, skirtas visoms  ir veislinių arklių grupėms, taip pat poniams. Kompozicija buvo sukurta pernelyg liesiems arkliams ir tiems, kuriems reikia papildomos mitybos, kad palaikytų raumenų masę. Puikiai tinka vyresniems arkliams. Jis taip pat gali būti naudojamas periodiniam naudojimui kaip papildomos energijos šaltinis žirgams, dirbantiems sąlyginai arba dalyvaujant kelių dienų varžybose. Palaiko raumenis: gaminyje yra didelis baltymų kiekis, turintis daug vertingos amino rūgšties - lizino, kuris skatina raumenų vystymąsi ir atsinaujinimą po treniruotės. Jis taip pat svarbus visoms kūno ląstelėms. Lėtai išsiskirianti energija: didelis riebalų kiekis mišinyje yra labai virškinamas energijos šaltinis, kuris nesukelia hiperaktyvumo.  Parama organizmo imunitetui ir vientisumui: mišinyje yra brangių omega-3 riebalų rūgščių, turinčių priešuždegiminį aktyvumą, reguliuoja biocheminius pokyčius ląstelėse ir audiniuose. Švelnus virškinimo sistemai: linų sėmenų, mielių ir probiotikų priedai apsaugo žarnyno gleivinę ir stabilizuoja žarnyno mikroflorą, skatindamas efektyvų viso organizmo virškinimą ir atsparumą. Mišinys nesukelia  virškinimo sutrikimų , kuris dažnai atsiranda šeriant grynomis kviečių sėlenomis. Saugus metabolizmas: krakmolas ir paprastieji cukraus kiekiai yra išlaikyit žemesniam lygmeny (mažesnis nei ryžių sėlenos), todėl mišinys yra saugus žirgams, kurie netoleruoja avižų  ir yra medžiagų apykaitos sutrikimų.  Produktas yra puiki alternatyva ryžių sėlenoms; turi panašų baltymų, riebalų ir energijos kiekį. „Nuba ProMass Mix“ turi subalansuotą kalcio ir fosforo (Ca: P) santykį, kuris yra nepalankus arkliams ryžių sėlenose . Dėka unikalios sudėties turi daug natūralių A, E, sieros, cinko, vario ir seleno vitaminų.  Šis mišinys yra ypatingai skanus ir mielai valgo arkliai. Kad sustiprintumėte efektą, rekomenduojame „Equina Myofortil“ skystuosius papildus arba „Equina Myofortil Ultra” miltelius su karnitinu ir treoninu.

  Sudėtis : Kviečių sėlenos, liucernos milteliai, saulėgrąžų sėklos lukštuose, linų sėmenys, kalcio karbonatas, mielės, probiotikai. virškinama energija 13,5 MJ, bendras baltymų kiekis 17,1%, 14,1% pluošto, riebalai 15,1%, kalcio (Ca) 7,5 g, fosforas (P) 6,2 g, magnio (Mg) 2,7 g, lizinas 7,5 g, krakmolas 8%,ESC paprastieji cukrūs 3,5%.

Produktas skirtas naudoti kaip kasdienio maisto papildas. Priklausomai nuo gyvūno darbo krūvio ir būklės, arkliui 100 kg  svorio masės per dieną patiekiama 150g - 500 g sausų granulių.  Pavyzdžiui, 500 kg sveriantis arklys gali gauti nuo 570 iki 2500 g sausų granulių.  Jis taip pat gali būti šeriamas drėgnu mišiniu. Tokiu būdu užpilkite granules karštu vandeniu. Palikti maždaug 15 minučių, tuo tarpu kelis kartus pamaišykite.  NR.  70