Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Subalansuotos ryžių sėlenos su morkomis "Nuba Equi Rice & Carrot". 15 kg maišas

  • Prekės kodas: "Nuba Equi Rice&Carrot"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Subalansuotos ryžių sėlenos su  morkomis "Nuba Equi Rice & Carrot". 15 kg maišasRyžių sėlenos su morkomis, subalansuotos.skirta : pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams ir išrankiems arkliams.Charakteristikos: subalansuotas Ca: P, turtingas riebalų, nesočiųjų riebalų rūgščių, energijos, gama oryzanolio, karotino šaltinis, skanus,Galimos pakuotės: 15 kg maišasRyžių sėlenos su džiovintomis morkomis gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Jie yra rekomenduojami pernel..

€33.00

Subalansuotos ryžių sėlenos su  morkomis "Nuba Equi Rice & Carrot". 15 kg maišas

Ryžių sėlenos su morkomis, subalansuotos.

skirta : pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams ir išrankiems arkliams.

Charakteristikos: subalansuotas Ca: P, turtingas riebalų, nesočiųjų riebalų rūgščių, energijos, gama oryzanolio, karotino šaltinis, skanus,

Galimos pakuotės: 15 kg maišas

Ryžių sėlenos su džiovintomis morkomis gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Jie yra rekomenduojami pernelyg liesiems arkliams, veisliniams arkliams ir treniruotiems. Jie puikiai tinka sveikstantiems arkliams. Sudėtyje esančios  morkos suteikia jiems gerą aromatą ir pagerina sėlenų skonį, dėka to patinka labiau išrankiems arkliams.

„Nuba Rice & Mint“ sėlenos yra ypač rekomenduojamos žirgams, auginantiems kūno masę, nes jie palaiko raumenis ir regeneraciją. Jie yra gausūs makro ir mikroelementų šaltiniai, taip pat vitaminai iš B grupės. Oryzanolio gama kiekis gerai veikia raumenų masę. Sėlenos sudėtyje yra daug lengvai įsisavinamų riebalų gaunamo iš ryžių aliejaus, jie yra puikus energijos šaltinis paros dozėje, turintis palyginti mažą krakmolo kiekį. Jie taip pat teigiamai veikia odos sveikatą ir kailio kokybę. Natūralios  ryžių sėlenos turi daug fosforo, kuris gali neigiamai paveikti arklio organizmo elementų pusiausvyrą. Norint naudoti ryžių sėlenas saugiai arklio sveikatai, mūsų produktas buvo papildytas kalciu, todėl kalcio ir fosforo santykis yra palankus.  Morkos ypač vertinamos dėl didelio beta karotino kiekio (vitamino A), kuris yra puikus antioksidantas. Be to, mineralinių medžiagų, pvz., Kalcio, fosforo, vario, cinko, molibdeno, magnio, jodo ir kalio, ir daugelio vitaminų kiekis, kad šių  daržovių maistingumas yra labai naudingas. Vyresniems arkliams, turintiems dantų problemų, rekomenduojama duoti šlapias granules.

Ingredientai: ryžių sėlenos su sporomis, džiovintos morkos, kalcio karbonatas, magnio oksidas, cinko aminorūgščių chelates, amino rūgščių vario chelates, vitaminas E, selenas. 

Maistinė vertė:  Virškinamoji energija - 14 MJ, Baltymai - 13,1%, Pluoštas - 6,9%,Riebalai - 16,7%,Pelenai - 7,4%,Krakmolas - 13%,Paprasti cukrūs - 10,8%,Kalcis - 3,12%,Fosforas - 1,49%,Kalio kiekis - 1,27%.Geležis - 77 mg,Varis - 99 mg,Cinkas - 350 mg,Selenas - 470 mcg,Vitaminas E - 200 TV.

Produktas skirtas naudoti kaip kasdienio maisto papildas. Patiekti nuo 80 g iki 200 g 100 kg sveriančiam arkliui. Pavyzdžiui, 500 kg sveriančiam arkliui galite duoti nuo 400 iki 1000 g, o arkliui sveriančiam 600 kg, nuo 480 iki 1200 g sėlenos.      NR.  75