Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Nuba “ Rice& Mint “ Ryžių sėlenos arkliams su mėtomis.15 kg maišas

  • Prekės kodas: “ Rice& Mint “
  • Prieinamumas: Sandėlyje

“ Rice& Mint “ Ryžių sėlenos arkliams su mėtomis. 15 kg maišasRyžių sėlenos su mėtomis, subalansuota Ca: Pskirta: sportiniams arkliams, liesaus sudėjimo arkliams, veisliniams arkliams, neėdriems ir išrankiems arkliams.Būdingi bruožai: turtingas riebalų, nesočiųjų riebalų rūgščių, energijos, gama-orizanolio šaltinis. Galimos pakuotės: 15 kg maišas. Ryžių sėlenos su mėtų įdaru gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Mūsų produktas yra subalansuotas, o tai reiškia, kad jis turi tin..

€34.00

“ Rice& Mint “ Ryžių sėlenos arkliams su mėtomis. 15 kg maišas

Ryžių sėlenos su mėtomis, subalansuota Ca: P

skirta: sportiniams arkliams, liesaus sudėjimo arkliams, veisliniams arkliams, neėdriems ir išrankiems arkliams.

Būdingi bruožai: turtingas riebalų, nesočiųjų riebalų rūgščių, energijos, gama-orizanolio šaltinis. Galimos pakuotės: 15 kg maišas. Ryžių sėlenos su mėtų įdaru gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Mūsų produktas yra subalansuotas, o tai reiškia, kad jis turi tinkamą kalcio ir fosforo santykį.

„Nuba Rice&Mint“ sėlenos yra ypač rekomenduojamos arkliams, kuriems reikia atstatyti savo svorį, taip pat arkliams treniruotėse ir veisimui, nes jie palaiko raumenų stiprinimą ir regeneraciją. Juose yra gausūs makro ir mikroelementų šaltiniai, taip pat vitaminai iš B grupės. Orizanolio gama kiekis turi gerą poveikį raumenų masės kūrimui. Ryžių  sėlenos aliejaus sudėtyje yra daug lengvai įsisavinamų  riebalų, jie yra puikus energijos šaltinis paros dozėje, turintis palyginti mažą krakmolo kiekį. Jie taip pat teigiamai veikia odos sveikatą ir kailio kokybę. Natūralios formos ryžių sėlenos turi daug fosforo, kuris gali neigiamai paveikti arklio kūno elementų pusiausvyrą. Norint naudoti ryžių sėlenus saugiai arklio sveikatai, mūsų produktas buvo papildytas kalciu, todėl buvo pasiektas kalcio ir fosforo palankus santykis. Sudėtyje esančios mėtos suteikia granulėms gražaus žolelių aromatą ir padidina apetitą, kuris skatina neėdrius  arklius. Ši žolė turi flavonoidų (antioksidantų), rutino, karotino, A, B3 ir C vitaminų. Be to, mėtose esantys taninai turi antibakterinių, priešuždegiminių ir susitraukiančių savybių. Taip pat mišinys palaiko virškinimo sistemą ir reguliuoja riebalų virškinimą, kuris yra naudingas šiam mišiniui, nes ryžių sėlenos turi didelį kiekį. Senesniems arkliams, turintiems dantų problemų, rekomenduojama naudoti šlapias granules.Ryžių sėlenos gali būti priemonė, laikoma dopingu.

Ingredientai: Ryžių sėlenos su sporomis,Kalcio karbonatas,Pipirmėtė,Magnio oksidas,Cinko aminorūgščių chelates,Amino rūgščių vario chelates,Vitaminas E,selenas

Maistinė vertė:

Virškinamoji energija - 14 MJ, Baltymai - 13,8% ,Pluoštas - 7,0%,Riebalai - 17,8%,Pelenai - 7,5%,Krakmolas - 13,8%,Paprasti cukrūs - 8,2%,Kalcis - 3,19%,Fosforas - 1,61%,Kalio kiekis - 1,24%,Geležis - 106 mg,Varis - 99 mg,Cinkas - 356 mg,Selenas - 480 mcg,Vitaminas E - 200 TV.

Produktas skirtas naudoti kaip kasdienio maisto papildas. Patiekti  nuo 80 g iki 200 g  žirgui  sveriančiam 100 kg. Pavyzdžiui, 500 kg sveriančiam arkliui galite duoti nuo 400 iki 1000 g, o arkliui, sveriančiam 600 kg, nuo 480 iki 1200 g sėlenos.            NR.65