Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Mišiniai arkliams, sėlenos ir minkštimas

Mišiniai arkliams, sėlenos ir minkštimas

Siekiant užtikrinti arklių sveikatą ir gerovę, verta papildyti mitybą kruopščiai sudarytais papildais. Mūsų pasiūlyme rasite mišinius, plaušienos, ryžių sėlenų arkliams ir daug daugiau. Jų sudėtis yra gerai apgalvota ir pritaikyta individualiems gyvūnų poreikiams. Siūlome gaminius, kurie pagerina kailio ir odos būklę, būklę arba yra skirti liesiems ir vyresniems arkliams, kuriems reikia papildomo energijos šaltinio.  Rūpinamės savo gaminių kokybe ir bendradarbiaujame su dietologais.

Aukštos kokybės ryžių sėlenos

 Siūlome įvairių rūšių ryžių sėlenų arkliams. Jie gali būti skiriami visoms arklių ir ponių rūšims. Juose yra makro ir mikroelementų, taip pat B grupės vitaminų, be to, arklių ryžių sėlenos sudėtyje gamma oryzanolio, kuris reikalingas raumenų atsinaujinimui. Gerai absorbuojamas riebalų aliejus yra puikus energijos šaltinis. Ryžių sėlenų naudojimas padeda svoriui atsigauti.

Mišiniai arkliams kaip dietos papildas

Arkliai, neturintys prieigos prie žolės, esant ligoms, susijusioms su virškinimo sistema, rekomenduojama šerti mišiniu. Tai puikus būdas papildyti jo mitybą. Jis rekomenduojamas ypač sportiniams žirgams, veisliniams arkliams ir eržilams, taip pat dažnai linkusiems  vidurių užkietejimui. Daug riebalų ir baltymų padeda atstatyti svorį ir paspartina sveikimą po ligos. Mišinio sudėtyje yra riebalų rūgščių Omega-3 linų sėmenų. Mūsų pagaminto mišinio sudėtyje yra obuolių išspaudos ir saldžioji ceratonija, kurios pagerina jo skonį.

Minkštimas žirgams yra puikus pašarų priedas.

 Pasižymi subalansuotu kalcio ir fosforo santykiu. Jie susideda iš keturių rūšių sėlenų ir yra puikus mineralų ir vitaminų šaltinis. Jų pranašumas jog yra minimalus krakmolo lygis, linų sėklų kiekis, teigiamai veikiantis odos ir kailių būklę, o sojos papildymas praturtina aminorūgščių įkrovą. Skirta žirgams ir yra rekomenduojama ypač liesiems, senesniems gyvūnams, taip pat turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų.

Kviečiame apsipirkti, jei ieškote geros kokybės mišinių, sėlenos ar runkelių masės arkliams.

 

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
rating

" Nuba Equi Rice & Alfa" Subalansuotos ryžių sėlenos arkliams su liucerna. 15 kg maišas

Subalansuotos ryžių sėlenos arkliams su liucerna  "Nuba Equi Rice &Alfa". 15 kg maišasRyžių sėlenos su liucernomis, balansuota Ca: P skirta: sportiniams arkliams, liesiems arkliams, veisliniams arkliams.Būdingos savybės: turtingas riebalų ir baltymų šaltinis, gama orizanolis, nesočiosios riebalų rūgštys, subalansuotas Ca: P santykis, energija. Galimos pakuotės: 15 kg maišas.Ryžių sėlenos su liucernomis gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Mūsų produktas yra subalansu..

€30.00

Be PVM: €30.00

rating

Nuba “ Rice& Mint “ Ryžių sėlenos arkliams su mėtomis.15 kg maišas

“ Rice& Mint “ Ryžių sėlenos arkliams su mėtomis. 15 kg maišasRyžių sėlenos su mėtomis, subalansuota Ca: Pskirta: sportiniams arkliams, liesaus sudėjimo arkliams, veisliniams arkliams, neėdriems ir išrankiems arkliams.Būdingi bruožai: turtingas riebalų, nesočiųjų riebalų rūgščių, energijos, gama-orizanolio šaltinis. Galimos pakuotės: 15 kg maišas. Ryžių sėlenos su mėtų įdaru gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Mūsų produktas yra subalansuotas, o tai reiškia, kad jis turi tin..

€34.00

Be PVM: €34.00

rating

“Nuba Hawaii Mash” kokosų mišinys arkliams. 15 kg maišas

“Nuba Hawaii Mash” kokosų mišinys arkliams. 15 kg maišas.Skirtas visų žirgų ir ponių grupėms, sveikimui, svoriui atstatyti, eržilams ir veisliniams arkliams.Charakteristikos: kokoso, saulėgrąžų ir moliūgų sėklos, sėmenų sėklų pirmoje vietoje sudėties, be avižų ir jų darinių, turinčių daug riebalų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių omega 3 ir omega 6, sudėtyje nėra grūdų. Galimos pakuotės: 15 kg maišas. Maisto papildas tinklinio audinio pavidalu naudingas, skirtas visoms  veislinių arklių grupėms bei poniams. Mišiny..

€39.00

Be PVM: €39.00

rating

"Nuba Classic Mash" daržovių pašaras visoms žirgų ir ponių grupėms, 15kg maišelis.

"Nuba Classic Mash "- daržovių pašaras - 15kg maišas.Visoms  žirgų ir ponių grupėms, sveikimui.Būdingos savybės: su džiovintomis daržovėmis, kuriose yra daug riebalų ir polinesočiųjų omega-3 riebalų rūgščių, didelis pluošto kiekis, be grūdų. pakuotės: 15 kg maišasMaisto papildas skirtas visoms arklių  veislėms ir bei ponių grupėms. Daržovių pašaras yra puikus jūsų žirgo mitybos papildymas. Jis turi raminamąjį poveikį virškinamajam traktui ir suteikia daug gerai virškinamų maistinių medžiagų. Linų sėmenys kartu..

€41.00

Be PVM: €41.00

rating

"Nuba Rice" - ryžių sėlenos subalansuotos - 20 kg maišas

" Nuba Rice "- ryžių sėlenos subalansuotos - 20 kg maišasRyžių sėlenosSikirta: sportiniams arkliams, liesiems arkliams, veisliniams arkliams.  Savybės: turtingas riebalų šaltinis, nesočiosios riebalų rūgštys, energija, gama-oryzanolis.  Galimos pakuotės: 20 kg maišasRyžių sėlenos skirtos naudoti kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Produktas yra subalansuotas, o tai reiškia, kad jis turi tinkamą kalcio ir fosforo santykį. Ryžių sėlenos yra ypač rekomenduojamos žirgams, kuriems reikia atstaty..

€36.00

Be PVM: €36.00

rating

"Nuba Speedy Beet Mix "- runkelių minkštimas - 20 kg maišas

"Nuba Speedy Beet Mix" - runkelių minkštimas - 20 kg maišasPašarų priedas, pagrįstas runkelių minkštimu. Nereikia ilgai mirkyti, nereikia išbalansuoti aukšto kalcio kiekio.Visoms arklių grupėms, liesiems arkliams, vyresniems arkliams.Charakteristikos: didelis pluošto kiekis, subalansuotas Ca: P santykis, turtingas mikro ir makroelementų šaltinis, geras energijos šaltinis, be melasos.Galimos pakuotės: 20 kg maišas.„Nuba Speedy Beet Mix“ yra pašarinis priedas, pagrįstas runkelių minkštimu,kuris yra puikus kiekvieno arklio ..

€33.00

Be PVM: €33.00

rating

Subalansuotos kviečių sėlenos arkliams su cinamonu "Nuba Cinna Bran". 20 kg maišas

Subalansuotos kviečių sėlenos arkliams su cinamonu "Nuba Cinna Bran". 20 kg maišasGranuliuotos kviečių sėlenos su cinamonu, subalansuotos. Skirta pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams ir veisliniams žirgam, išrankiemsSavybės: subalansuotas Ca: P santykis, išskirtinės cinamono savybės, vertingas baltymasGalimos pakuotės: 20 kg maišasKviečių sėlenos su cinamonu gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Jie yra rekomenduojami pernelyg liesiems arkliams, veisliniams arkliams ir ..

€30.00

Be PVM: €30.00

rating

Subalansuotos ryžių sėlenos su morkomis "Nuba Equi Rice & Carrot". 15 kg maišas

Subalansuotos ryžių sėlenos su  morkomis "Nuba Equi Rice & Carrot". 15 kg maišasRyžių sėlenos su morkomis, subalansuotos.skirta : pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams ir išrankiems arkliams.Charakteristikos: subalansuotas Ca: P, turtingas riebalų, nesočiųjų riebalų rūgščių, energijos, gama oryzanolio, karotino šaltinis, skanus,Galimos pakuotės: 15 kg maišasRyžių sėlenos su džiovintomis morkomis gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Jie yra rekomenduojami pernel..

€33.00

Be PVM: €33.00

rating

„Nuba ProMass Mix“ - papildomi priedai - 20 kg maišas

„Nuba ProMass Mix“ - papildomi priedai - 20 kg maišelisSkirta: arkliams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų, sveikstantiems arkliams, sulysusiems arkliams, vyresniems arkliamsCharakteristikos: mažai krakmolo, turtingas riebalų ir polinesočiųjų omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių, didelis baltymų kiekis. Galimos pakuotės: 20 kg maišas.Maisto papildas su linų sėmenimis, pagrįstas kviečių sėlenomis, liucernos ir saulėgrąžų sėklomis, skirtas visoms  ir veislinių arklių grupėms, taip pat poniams. Kompozicija buvo su..

€34.00

Be PVM: €34.00

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)