Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

"Nuba Whole Flaxseed” linų sėmenys arkliams, maišas 2kg

  • Prekės kodas: "Nuba Whole Flaxseed"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

" Nuba Whole Flaxseed” linų sėmenys arkliams, maišas 2kg.  Sveikos linų sėklos.Skirta : pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams, veisliniams arkliams, atsigaunantiems arkliams, alergiškiems arkliams.Savybės: nesočiosios omega-3 riebalų rūgštys, didelis baltymų kiekis. Pakuotė: 2 kg kibiras, taip pat prieinamas 20 kg ir 3,5 kgJau daugelį metų linų sėklos buvo vertinamos už jų savybes arklių mityboje. Didelis riebalų kiekis, pasižymintis omega-3 ir omega-6 rūgštimis, yra populiarus ir sveikas maisto papi..

€16.00

Nuba Whole Flaxseed” linų sėmenys arkliams, maišas 2kg.  Sveikos linų sėklos.

Skirta : pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams, veisliniams arkliams, atsigaunantiems arkliams, alergiškiems arkliams.

Savybės: nesočiosios omega-3 riebalų rūgštys, didelis baltymų kiekis. Pakuotė: 2 kg kibiras, taip pat prieinamas 20 kg ir 3,5 kg

Jau daugelį metų linų sėklos buvo vertinamos už jų savybes arklių mityboje. Didelis riebalų kiekis, pasižymintis omega-3 ir omega-6 rūgštimis, yra populiarus ir sveikas maisto papildas ne tik žirgams. Šio produkto privalumas taip pat yra didelis baltymų kiekis, turintis palyginti vertingą amino rūgšties profilį. Sėmenų sėklų aliejus yra vienas iš turtingiausių natūralių neprisotintų omega-3 riebalų rūgščių šaltinių (ALA); taip pat yra fitoestrogenų (lignanų), flavonoidų ir sudėtingos aminorūgščių bei mineralų grupės.  Omega-3 riebalų rūgštys turi priešuždegiminių savybių, kurios prisideda prie uždegiminių ir reumatinių skundų mažinimo. Linų sėmenys yra dažnas  priedas arklių pašaruose; dažnai pagerinti odos ir plaukų kokybę, taip pat kanopų. Savybės, kuriomis siekiama sumažinti odos alergijos simptomus, patvirtina moksliniai tyrimai. Sėklos, kurios gaminamos arba virinamos, išskiria gleivę kaip prebiotiką, ir tokiu būdu jos naudojamos žarnyne turintiems virškinimo trakto katarą, nes jos gali apsaugoti virškinimo organų sienas.

 Sudėtis: Linų sėklos 100%.

Virškinamoji energija - 14,8 MJ, Bendras baltymų kiekis - 18,8%,Žalia ląsteliena - 6,5%,Riebalai - 27%,Pelenai - 3%,Kalcis - 1,9 g,Fosforas - 4,8 g,Magnis - 2,5 g,Geležis - 50 mg,Varis - 10 mg,Cinkas - 38 mg,Manganas - 21 mg,Selenas - 0,03 mg,Sieros - 1,9 g,Lizinas 9,3%,Krakmolas 0,1%.

 Sėmenų kiekis arkliams priklauso nuo individualaus arklio ar ponio polinkio, svorio, sveikatos ir treniruočių apkrovos. Kaip pradinių prielaidų dalis, rekomenduojama naudoti 150–700 g per parą suaugusiam arkliui, sveriančiam maždaug  500 kg. Kasdieniame naudojime, optimizuojant sveikatos būklę, odos ir kailių apykaitą, kovojant su alergijomis geriausia patiekti šviežiai sumaltą, sumaišytą su pašarais, ne mirkyti. Rekomenduojama  ilgą laiką nesaugoti sumaltas sėklas taip prarandamos vertingos riebalų rūgstys.   Sėmenys galima užpilti šiltu vandeniu arba virti.       NR.22