Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

" Nuba Equi Rice & Alfa" Subalansuotos ryžių sėlenos arkliams su liucerna. 15 kg maišas

  • Prekės kodas: "Nuba Equi Rice&Alfa"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Subalansuotos ryžių sėlenos arkliams su liucerna  "Nuba Equi Rice &Alfa". 15 kg maišasRyžių sėlenos su liucernomis, balansuota Ca: P skirta: sportiniams arkliams, liesiems arkliams, veisliniams arkliams.Būdingos savybės: turtingas riebalų ir baltymų šaltinis, gama orizanolis, nesočiosios riebalų rūgštys, subalansuotas Ca: P santykis, energija. Galimos pakuotės: 15 kg maišas.Ryžių sėlenos su liucernomis gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Mūsų produktas yra subalansu..

€30.00

Subalansuotos ryžių sėlenos arkliams su liucerna  "Nuba Equi Rice &Alfa". 15 kg maišas

Ryžių sėlenos su liucernomis, balansuota Ca: P

 skirta: sportiniams arkliams, liesiems arkliams, veisliniams arkliams.

Būdingos savybės: turtingas riebalų ir baltymų šaltinis, gama orizanolis, nesočiosios riebalų rūgštys, subalansuotas Ca: P santykis, energija. Galimos pakuotės: 15 kg maišas.

Ryžių sėlenos su liucernomis gali būti naudojamos kaip papildomas pašaras visoms arklių ir ponių grupėms. Mūsų produktas yra subalansuotas, o tai reiškia, kad jis turi tinkamą kalcio ir fosforo santykį. „Nuba Rice & Lucern“ sėlenos yra ypač rekomenduojamos žirgams, kuriems reikia atstatyti savo svorį, taip pat ir žirgams, skirtiems treniruotėms ir veisimui, nes jie padeda atstatyti raumenų regeneraciją. Juose yra gausūs makro ir mikroelementų šaltiniai, taip pat vitaminai iš B grupės. Orizanolio gama kiekis turi gerą poveikį raumenų masės kūrimui. Sėlenų sudėtyje yra daug lengvai įsisavinamų riebalų, jie yra puikus energijos šaltinis paros dozėje, turintis palyginti mažą krakmolo kiekį. Jie taip pat teigiamai veikia odos sveikatą ir kailio kokybę. Natūralios  ryžių sėlenos turi daug fosforo, kuris gali neigiamai paveikti arklio kūno elementų pusiausvyrą. Norint naudoti ryžių sėlenus saugiai arklio sveikatai, mūsų produktas buvo papildytas kalciu, todėl kalcio ir fosforo santykis yra palankus. Liucernoje yra didelis baltymų kiekis, turintis daug egzogeninių amino rūgščių, įskaitant liziną. Jis taip pat yra labai geras, natūralus kalcio šaltinis, reikalingas skeleto tinkamam vystymuisi, kuris iš dalies subalansuoja aukštą fosforo kiekį sėlenose. Taip pat gausu karotino, kuris yra natūralus vitamino A pirmtakas, būtinas tinkamam kūno funkcionavimui, ypač jo imunitetui ir reprodukcinei funkcijai.

Vyresniems arkliams, turintiems problemų su dantimis, rekomenduojama naudoti šlapias granules.

Ryžių sėlenos gali būti priemonė, laikoma dopingu.

Ingredientai:  Ryžių sėlenos su sporomis,Liucernos miltai,Kalcio karbonatas,Magnio oksidas,Cinko aminorūgščių chelates,Amino rūgščių vario chelates,Vitaminas E,selenas.

Maistinė vertė:

Virškinamoji energija - 13 MJ

Baltymai - 15,1%,Pluoštas - 9,8%,Riebalai - 13,0%,Pelenai - 8,9%,Krakmolas - 10,4%,Paprastas cukrus - 7,4%,Kalcis - 2,95%,Fosforas - 1,25%,Kalio kiekis - 1,63%,Geležis - 202 mg,Varis - 98 mg,Cinkas - 345 mg,Selenas - 510 mcg,Vitaminas E - 200 TV.

Produktas skirtas naudoti kaip kasdienio maisto papildas. Patiekti 80 g - 200 g  arkliui sveriančiam 100 kg. Pavyzdžiui, 500 kg sveriančiam arkliui galite duoti nuo 400 iki 1000 g, o arkliui sveriančiam 600 kg, nuo 480 iki 1200 g sėlenų.   NR. 65