Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

“ Nuba Candy Apple & Cinnamon” skanėstai žirgams obuolių ir cinamono skonio,4 kg

  • Prekės kodas: “ Nuba Candy Apple & Cinnamon” 4 kg
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  “ Nuba Candy Apple & Cinnamon”  skanėstai žirgams obuolių ir cinamono skonio,4 kg100% natūralūs ingredientai, Pakuotė 4 kg. Aromatinis. Pro-sveikos savybės.Skanėstai arkliams  obuolių su cinamonu skonio. 100% natūralūs ingredientai.Unikalūs patiekalai su džiovintais obuoliais ir tarkuota cinamono žieve.Jie turi nuostabų obuolių pyragų aromatą, nes yra tinkamos sudedamųjų dalių proporcijos, atidarius  pakuotę švelniai pakyla ore. Arkliai mėgsta!Cinamonas atsirado mūsų Nuba Candy delikatesu..

€26.00

  “ Nuba Candy Apple & Cinnamon”  skanėstai žirgams obuolių ir cinamono skonio,4 kg

100% natūralūs ingredientai, Pakuotė 4 kg. Aromatinis. Pro-sveikos savybės.

Skanėstai arkliams  obuolių su cinamonu skonio. 100% natūralūs ingredientai.

Unikalūs patiekalai su džiovintais obuoliais ir tarkuota cinamono žieve.

Jie turi nuostabų obuolių pyragų aromatą, nes yra tinkamos sudedamųjų dalių proporcijos, atidarius  pakuotę švelniai pakyla ore. Arkliai mėgsta!

Cinamonas atsirado mūsų Nuba Candy delikatesuose dėl geros priežasties. Jo unikalios savybės, kurios teigiamai veikia sveikatą, yra gerai žinomos. Jame yra daug antioksidantų, taip pat teigiamai veikia metabolizmą ir pasižymi antibiotikų savybėmis. Be to, jis palaiko virškinimo procesus ir optimizuoja insulino aktyvumą, todėl jis idealiai tinka arkliams su metaboliniu sindromu.  Mūsų skanėstuose nėra dirbtinių aromatų, dažiklių ar konservantų.  Patvarios pakuotės apsaugo skonį nuo drėgmės ir pažeidimų. Yra dviejų dydžių kibirai 2kg ir 4kg.

Analitiniai komponentai: neapdorotas baltymas 9,6%, neapdorotas pluoštas 29,2%,  aliejus ir neapdoroti riebalai 2,9%, neapdoroti pelenai 6,2%, energija 10,4 MJ

Sudėtis: obuolių išspaudos, mikronizuoti kukurūzai, runkelių minkštimas, mikronizuoti miežiai, liucernos, cinamonas.

Porcija: duoti pagal poreikį. Neviršykite 0,5 kg per dieną.    NR. 50