Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

"Nuba Whole Flaxseed" linų sėmenys arkliams. Sveikos linų sėklos, 20 kg.maišas

  • Prekės kodas: "Nuba Whole Flaxseed"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

"Nuba Whole Flaxseed" linų sėmenys arkliams.  Sveikos linų sėklos,  20 kg.maišasSveiki linų sėklosskirta: pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams, veisliniams arkliams, atsigaunantiems arkliams, alergiškiems arkliamsSavybės: nesočiosios omega-3 riebalų rūgštys, didelis baltymų kiekisPakuotė: 20 kg, taip pat yra 2 kg ir 3,5 kg kibirai.Jau daugelį metų linų sėklos buvo vertinamos už jų savybes arklių mityboje. Didelis riebalų kiekis, pasižymintis omega-3 ir omega-6 rūgštimis, yra populiarus ir sveikas ma..

€41.00

"Nuba Whole Flaxseed" linų sėmenys arkliams.  Sveikos linų sėklos,  20 kg.maišas

Sveiki linų sėklos

skirta: pernelyg liesiems arkliams, sportiniams arkliams, veisliniams arkliams, atsigaunantiems arkliams, alergiškiems arkliams

Savybės: nesočiosios omega-3 riebalų rūgštys, didelis baltymų kiekis

Pakuotė: 20 kg, taip pat yra 2 kg ir 3,5 kg kibirai.

Jau daugelį metų linų sėklos buvo vertinamos už jų savybes arklių mityboje. Didelis riebalų kiekis, pasižymintis omega-3 ir omega-6 rūgštimis, yra populiarus ir sveikas maisto papildas ne tik žirgams. Šio produkto privalumas taip pat yra didelis baltymų kiekis, turintis palyginti vertingą amino rūgšties profilį. Sėmenų sėklų aliejus yra vienas iš turtingiausių natūralių neprisotintų omega-3 riebalų rūgščių šaltinių (ALA); taip pat yra fitoestrogenų (lignanų), flavonoidų ir sudėtingos aminorūgščių bei mineralų grupės. Omega-3 riebalų rūgštys turi priešuždegiminių savybių, kurios prisideda prie uždegimo ir reumatinių skundų mažinimo.

Linų  sėmenys yra dažnas  priedas arklių pašarams; dažnai pagerina odos ir plaukų kokybę, taip pat kanopų. Savybės, kuriomis siekiama sumažinti odos alergijos simptomus, patvirtina moksliniai tyrimai. Sėklos, kurios plikomos arba virinamos, išskiria gleivę kaip prebiotiką, ir tokiu būdu jos naudojamos žarnyne turintiems virškinimo trakto katarą, nes jos gali apsaugoti virškinimo organų sienas.

Sudėtis: Linų sėklos 100%.

Virškinamoji energija - 14,8 MJ ,Bendras baltymų kiekis - 18,8% ,Žalia ląsteliena - 6,5% ,Riebalai - 27%, Pelenai - 3% ,Kalcis - 1,9 g, Fosforas - 4,8 g, Magnis - 2,5 g, Geležis - 50 mg, Varis - 10 mg, Cinkas - 38 mg, Manganas - 21 mg, Selenas - 0,03 mg, Sieros - 1,9 g,  Lizinas 9,3%,Krakmolas 0,1%.

Linų sėmenų kiekis arkliams priklauso nuo individualaus arklio ar ponio polinkio, svorio, sveikatos ir treniruočių apkrovos.  Kaip pradinių prielaidų dalis, rekomenduojama naudoti 150–700 g per parą suaugusiam arkliui, sveriančiam maždaug 500 kg.  Kasdieniame naudojime, optimizuojant sveikatos būklę, odos ir kailių apykaitą, kovojant su alergijomis geriausia patiekti šviežiai sumaltą, sumaišytą su pašarais, ne mirkyti.  Nesiūloma ilgą laiką saugoti sumaltas sėklas taip prarandamos vertingos riebalų rūgštys. Naudojamas apsaugoti virškinimo traktą sėmenys galima užpilti šiltu vandeniu arba  užvirti.     NR. 90