Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Atsparumas - žolės arkliams - žolelių granulės - Nuba Equi. pakuote 1300g.

  • Prekės kodas: Atsparumas - žolės arkliams - žolelių granulės - Nuba Equi
  • Prieinamumas: Sandėlyje

 Atsparumas - žolės arkliams - žolelių granulės - Nuba EquiŽolelių granulės, palaikančios imuninę sistemą. Skirtos arklių infekcijoms, peršalusiems arkliams, žirgams po ligų ar gydymo, rudens ir pavasario sezono metu, taip pat žiemą. Pakuotė - 1300 g. Unikalus žolelių, vadinamųjų imunostimuliatorių mišinys, turintis savybių, kurios padidina imuninės sistemos aktyvumą ir stiprina organizmą. Tai puikiai veikia  kaip profilaktika, o ligos atveju remia organizmo apsauginę ir regeneracinę sistemą. Dėl savo priešuž..

€24.00

 Atsparumas - žolės arkliams - žolelių granulės - Nuba Equi

Žolelių granulės, palaikančios imuninę sistemą. Skirtos arklių infekcijoms, peršalusiems arkliams, žirgams po ligų ar gydymo, rudens ir pavasario sezono metu, taip pat žiemą. Pakuotė - 1300 g. Unikalus žolelių, vadinamųjų imunostimuliatorių mišinys, turintis savybių, kurios padidina imuninės sistemos aktyvumą ir stiprina organizmą. Tai puikiai veikia  kaip profilaktika, o ligos atveju remia organizmo apsauginę ir regeneracinę sistemą. Dėl savo priešuždegiminių savybių, jis padeda kovoti su infekcijomis ir didina fizinio krūvio toleranciją. Rekomenduojama naudoti rudens ir pavasario sezono metu, taip pat žiemą. Visų pirma arkliams gali būti naudinga reguliariai vartojant šį mišinį. Sudėtis: Beržo lapai, liepų lapai, kiaulpienės žolė, čiobreliai,siauralapio gysločio lapai, bičių vaškas,ankstyvojo šalpusnio lapai, ramunėlių žiedai, aviečių lapai, dilgėlių lapai, paprastoji bitkrėslė, varnalėšų šaknis, ežiuolės žolė. žalias pluoštas 17,4% viso baltymo 25,8%

Profilaktiniu būdu: suaugusieji arkliai 50 - 60 g granulių per dieną (1 kaušas), kumeliukai ir poniai 20 - 30 g granulių per dieną (1/2 kaušeliai). Priklausomai nuo simptomų sunkumo pasikonsultavus su veterinaru paros dozę galima padvigubinti.

Arbatos receptas: 30 g granulių supilkite apie 0,5 litrų virinto vandens. Palaikyti 10 minučių po dangčiu. Kai infuzija atvėsinama, supilkite su pagrindu į koncentratą arba duokite žirgui gerti. Sureguliuokite vandens kiekį pagal arklio pageidavimą.

Žoleles palaipsniui įdėkite į kasdieninį arklio pašarą, stebėdami organizmo reakcijas. Po vieno mėnesio naudojimo turėtumėte  bent savaitės pertrauką. Granulės gali būti duodamos kaip pašaras ar skanėstas. Žiemos metu didesnis poveikis gaunamas infuzijos pavidalu. Šiltų skysčių vartojimas ramina žirgų virškinimo sistemą ir reguliuoja organizmo vandens pusiausvyrą.  Nerekomenduojama neščiom kumelėm.       NR.82