Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Žolės žirgų sąnariams ir sausgyslėms "Sąnariai ir sausgyslės" 1300g

  • Prekės kodas: Žolės žirgams "sąnariai ir sausgyslės"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Žolės žirgų  sąnariams ir sausgyslėms, 1300gŽolelių granulės, palaikančios judėjimo aparatą. Skirta: intensyvios treniruotės arkliams, daug laiko  “bokse”praleidžiantys žirgai, taip pat žirgai po traumų, vyresni arkliai, arkliai  vartojantys priedus sąnariams. Pakuotė - 1300 g. Mišinys palaiko kraujo mikrocirkuliaciją ir pagerina ląstelių apykaitą, dėl to geriau maitinami sąnariai, sausgyslės ir raiščiai. Tai teigiamai veikia jų lankstumą ir sumažina pažeidžiamumą. Priešuždegiminis aktyvumas remia jų r..

€24.00

Žolės žirgų  sąnariams ir sausgyslėms, 1300g

Žolelių granulės, palaikančios judėjimo aparatą. Skirta: intensyvios treniruotės arkliams, daug laiko  “bokse”praleidžiantys žirgai, taip pat žirgai po traumų, vyresni arkliai, arkliai  vartojantys priedus sąnariams. Pakuotė - 1300 g. Mišinys palaiko kraujo mikrocirkuliaciją ir pagerina ląstelių apykaitą, dėl to geriau maitinami sąnariai, sausgyslės ir raiščiai. Tai teigiamai veikia jų lankstumą ir sumažina pažeidžiamumą. Priešuždegiminis aktyvumas remia jų regeneraciją. Vaistažolėse esantys junginiai dalyvauja kolageno gamyboje, kuris sukuria kremzles, gerina jungiamojo audinio būklę ir yra atsakingas už visą judėjimo aparatą. Rekomenduojama intensyviai treniruojantiems arkliams, žirgams, kurie praleidžia daug laiko “bokse”, taip pat žirgams po traumų, vyresniems arkliams. Rekomenduojama vartoti papildų, palaikančių sąnarius. Sudėtis : Beržų lapai, pipirmėčių lapai, kiaulpienės žolė, šakniavaisių šaknys,laukinių rožių vaisiai, bičių vaškas, ramunėlių žiedai, gudobelės žiedas, kraujažolės žolė, dilgėlių lapai, žarnyno žolė, juodųjų serbentų lapai,neapdirbtas pluoštas 15,9% bendro baltymų 21,2%.

Profilaktikai: suaugusieji arkliai 50 - 60 g. granulių per dieną (1 kaušas), kumeliukai ir poniai 20 - 30 g. granulių per dieną (1/2 kaušeliai). Priklausomai nuo simptomų sunkumo pasikonsultavus su veterinarinu paros dozę galima padvigubinti.

  Arbatos receptas: 30 g. granulių supilkite apie 0,5 litrų virinto vandens. užplikyti10 minučių po dangčiu. Kai infuzija atvėsinama, supilkite su pagrindu į koncentratą arba duokite žirgui gerti. Sureguliuokite vandens kiekį pagal arklio poreikį.

  Žoleles palaipsniui įdėkite į kasdieninį arklio pašarą, stebėdami  organizmo reakcijas. Po vieno mėnesio naudojimo turėtumėte daryti pertrauką bent savaitę. Granulės gali būti šeriamos kaip pašaras ar skanėstas. Žiemos metu didelis poveikis gaunamas infuzijos pavidalu. Šiltų skysčių vartojimas ramina žirgų virškinimo sistemą ir reguliuoja organizmo vandens pusiausvyrą. 

 Nerekomenduojama neščiom kumelėm.       NR. 85