Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Pašarai arkliams, turintiems alergiją “Nuba Allergic Musli”. 20 kg maišas

  • Prekės kodas: "Nuba Allergic Musli"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Pašarai arkliams, turintiems alergiją “Nuba Allergic Musli”. 20 kg maišasskirta: arkliai ir poniai linkę alerginėms reakcijoms, jautrūs arkliai, odos alergijos ir kosulys;Būdingos savybės: pridedant žolelių, palaikoma kova su alergijomis, didelis omega-3 ir -6 rūgščių kiekis, išvalyta nuo dulkyčių.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas„Nuba Allergic Musli” musli buvo sudaryti arkliams, kurie yra linkę alerginėms reakcijoms, ypač dėl odos ir kvėpavimo takų alergijos. Šis mišinys su unikalia kompozicija užtikrina žolelių ..

€39.00

Pašarai arkliams, turintiems alergiją “Nuba Allergic Musli”. 20 kg maišas

skirta: arkliai ir poniai linkę alerginėms reakcijoms, jautrūs arkliai, odos alergijos ir kosulys;

Būdingos savybės: pridedant žolelių, palaikoma kova su alergijomis, didelis omega-3 ir -6 rūgščių kiekis, išvalyta nuo dulkyčių.  Galimos pakuotės: 20 kg maišas

„Nuba Allergic Musli” musli buvo sudaryti arkliams, kurie yra linkę alerginėms reakcijoms, ypač dėl odos ir kvėpavimo takų alergijos. Šis mišinys su unikalia kompozicija užtikrina žolelių priedas  reguliuojančių imuninę sistemą. Taip pat turi priešuždegiminių ir antihistamininių savybių. Be to, padidėjęs vitamino B kiekis, pridedant mielių, pagerina imunitetą. Detoksikacijos poveikis musli  augalų turi teigiamą poveikį alerginėms reakcijoms. Priedas linų sėmenų ir saulėgrąžų suteikia omega-3 ir omega-6, kuri  reguliuoja imuninės sistemos veiklą. Mažas baltymų kiekis, turintis santykinai didelę dalį būtinų aminorūgščių, leidžia geriau jį naudoti ir taip sumažina išsiskiriančio karbamido kiekį, kurio garai yra labai žalingi kvėpavimo takams. Visa tai musli  išvalyta nuo dulkyčių.  Labai jautriems  arkliams  mišinys gali būti apipilamas vandeniui prieš patiekiant, kad visiškai pašalintų dulkes. Pašarai, naudojami pagal rekomenduojamą dozę, nereikalauja papildomo papildymo. *

* jei anksčiau nebuvo pastebėtas didelis trūkumas. Jei anksčiau buvo nustatyti trūkumai, gali prireikti juos papildyti.

Sudėtis:   Mikronizuoti miežiai, mikronizuotos avižos,mikronizuoti kukurūzai, avižų sėlenos, avižų lukštai, kviečių sėlenos, neapdorotas runkelių minkštimas, linų sėmenys, liucernos miltai, saulėgrąžų lukštai, sojos lukštai, saulėgrąžos su lukštais, pašarinės mielės, žolelių mišinys, susmulkinta liucerna, džiovintos morkos gabaliukai, džiovintų runkėlių gabaliukai, natrio chlorido, magnio oksido, cinko chelato, probiotikas, vario chelato, seleno.

Energija 11,1 MJ, baltymai 83,0 g, kalcio (Ca) 5,2 g, fosforas (P) 3,2 g, magnio (Mg) 4,32 g, geležis (Fe) 113,86 mg, varis (Cu) 101,9 mg, cinkas (Zn) 293,31 mg, manganas (Zn) 33,06 mg, seleno (Se) 0,43 mg, kalio (K) 6,81 g, natrio (Na) 4,26 g, chloras (Cl) 7,14 g, 14,08% pluošto, 5,8% riebalų.

Pirmiau minėti duomenys turėtų būti vertinami atsižvelgiant į vidutinės kokybės šieną, nes mišinys buvo subalansuotas su pašarais, atsižvelgiant į arklio darbo pobūdį.

Rekomenduojama porcija:

Pašaro mišinys, skirtas naudoti kaip vienintelis koncentratas. Patiekite apie 500-600 g pašarų 100 kg  arklio kūno masės svorio per dieną. Neviršykite 2 kg vienam maitinimui.

Pavyzdžiui, 500 kg svorio arklių paros dozė yra 2,5–3 kg pašarų ir 9 kg šieno.

Mišinys buvo subalansuotas su vidutine šieno kokybe, atsižvelgiant į arklio darbo pobūdį.

Patarimas: nustatykite dozę pagal savo arklio būklę ir darbo krūvį.      NR. 87