Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Žolės žirgams, palaikančios atsparumą "Echinacea" 1300g

  • Prekės kodas: Žolės žirgams "Echinacea"
  • Prieinamumas: Sandėlyje

 Žolės žirgams, palaikančios atsparumą "Echinacea" 1300gVioletinė Echinacea - Echinacea - suspausta forma. Skirta arklių infekcijoms, arkliams su kosuliu, arkliams po ligų ar gydymo. Profilaktiškai žirgams didinant pastangas, kelionės ir rudens, ir pavasario sezono metu bei žiemą.Pakuotė - 1300 g.  Violetinė Echinacea Herb, žinoma kaip Echinacea, yra žinoma dėl savo savybių, palaikančių imuninę sistemą. Ji gali skatinti tiek sveiką arklių organizmą, kad jis pasirengtų potencialiai kovai su patogenais, tiek u..

€24.00

 Žolės žirgams, palaikančios atsparumą "Echinacea" 1300g

Violetinė Echinacea - Echinacea - suspausta forma. Skirta arklių infekcijoms, arkliams su kosuliu, arkliams po ligų ar gydymo. Profilaktiškai žirgams didinant pastangas, kelionės ir rudens, ir pavasario sezono metu bei žiemą.Pakuotė - 1300 g.  Violetinė Echinacea Herb, žinoma kaip Echinacea, yra žinoma dėl savo savybių, palaikančių imuninę sistemą. Ji gali skatinti tiek sveiką arklių organizmą, kad jis pasirengtų potencialiai kovai su patogenais, tiek užsikrėtusio organizmo palaikymu aktyvindama procesus, sukeliančius patogeninį faktorių, intensyvinant antigenų gamybą. Echinacea (ežiuolė) turi antivirusinį poveikį, dėl kurio pripažįstama, kad ji veikia sutrumpindama kvėpavimo takų infekcijas ir palengvindama jų eigą. Taip pat yra gerų rezultatų, kai naudojama bakterinės kilmės ligoms.

Ežiuolė yra skirta žirgams, kovojantiems su infekcijomis, kosėjantiems, o taip pat sveikiems arkliams mokymo laikotarpiu, kelionės ir nepalankių oro sąlygų laikotarpiu. Žolės arkliams yra įrodytas būdas daugeliui ligų.

Sudėtis: 100% Echinacea Purpurea – ežiuolė, žaliavinis pluoštas 23,5% bendrojo baltymo 17,3%.

Profilaktiškai: suaugusieji arkliai 25 - 50 g granulių per dieną (1 kaušelis), kumeliukai ir poniai 10 - 20 g granulių per dieną (1/2 kaušeliai). Priklausomai nuo simptomų sunkumo pasikonsultavus su veterinaru paros dozę galima padvigubinti.

  Arbatos receptas: granulių kiekį  supilkite apie 0,5 litrų virinto vandens. Plikyti 10 minučių po dangčiu. Kai infuzija atvėsinama, supilkite su pagrindu į koncentratą arba duokite žirgui gerti. Sureguliuokite vandens kiekį pagal arklio pageidavimą.  Žoleles palaipsniui įdėkite į kasdieninį arklio pašarą, stebėdami organizmo reakcijas. Po vieno mėnesio naudojimo turėtumėte padaryti pertrauka bent savaitę. Granulės gali būti duodamos kaip pašaras ar skanėstas. Žiemos metu didelis poveikis gaunamas infuzijos pavidalu. Šiltų skysčių vartojimas ramina žirgų virškinimo sistemą ir reguliuoja organizmo vandens pusiausvyrą. Nerekomenduojama neščiom kumelėm.    NR.  49