Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

" Equina Repax Xpro "200 ml booster papildas arkliams maitinantis nervų sistemą.

  • Prekės kodas: "Equina Repax Xpro" 200 ml booster
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Equina Repax  Xpro 200 ml  booster papildas arkliams maitinantis nervų sistemą.Booster raminantis arklius. Jis greitai sumažina vitaminų B, magnio ir triptofano trūkumus. Patogus ir greitas pritaikymas.Arklio nervingumas gali turėti skirtingas priežastis, jas galima suskirstyti į genetines ar susijusias su išorinėmis sąlygomis. Arkliai su genetiniais polinkiais mažiau toleruoja stresą. Tačiau aukšti mokymo reikalavimai ir įtempti įvykiai neigiamai veikia visų arklių pasipriešinimą ir našumą. Šios situacijos ..

€33.00

Equina Repax  Xpro 200 ml  booster papildas arkliams maitinantis nervų sistemą.

Booster raminantis arklius. Jis greitai sumažina vitaminų B, magnio ir triptofano trūkumus. Patogus ir greitas pritaikymas.

Arklio nervingumas gali turėti skirtingas priežastis, jas galima suskirstyti į genetines ar susijusias su išorinėmis sąlygomis. Arkliai su genetiniais polinkiais mažiau toleruoja stresą. Tačiau aukšti mokymo reikalavimai ir įtempti įvykiai neigiamai veikia visų arklių pasipriešinimą ir našumą. Šios situacijos padidina, be kita ko, maistui tiekiamų magnio ir B vitaminų pasiūlą.  Dėl jų trūkumo sutrinka medžiagų apykaita, ypač nervų sistemos ir raumenų funkcijos, dėl kurių sumažėja nervų ląstelių judrumas, suvokiamas kaip dirglumas ar hiperaktyvumas.  Be to, magnio poveikis tinkamai veikia smegenis, yra atsakingas už energijos tiekimą organizmo ląstelėms.

„Equina Repax Xpro“ yra labai koncentruotas priedas, skirtas arkliams, patiriantiems stresą, mokymuose, dalyvavimą varžybose, taip pat veisliniams arkliams. Dozavimo sistema su aplikatoriumi užtikrina patogų tiekimą ir greitą maistinių medžiagų įsisavinimą bet kuriuo metu. Jis stabilizuoja nervų medžiagų apykaitą, pašalindamas magnio ir B vitaminų trūkumo simptomus, padidina toleranciją streso veiksniams.

Equina Repax Xpro“ apima:

- magnis, kaip magnio kompleksas - 5 organinių ir neorganinių junginių pavidalu, būtinas tinkamam raumenų ir sistemos funkcionavimui, palaiko nervų impulsą, mažina nuovargį ir silpnumą, neleidžia  atsirasti spazmams ir raumenų silpnumui, palengvina koncentraciją ir atmintį

- l-triptofanas - esminė aminorūgštis, atsakinga už serotonino susidarymą, teigiamai veikia arklių savijautą, mažina nerimo būseną

- vitaminai B1, B2 ir B6 - palaikantys sklandų nervų sistemos apykaitą, taip pat angliavandenių ir riebalų energijos išsiskyrimo metabolizmas

- vitaminas B12, nikotino rūgštis, pantoteno rūgštis - skatina medžiagų apykaitą ir palaiko tinkamą energijos lygį, optimizuoja organizmo veikimą.

 Produktas rekomenduojamas arkliams:

- pasireiškia hipomagnezemijos požymiai - nervingumas, drebulys, įtampa ir (arba) raumenų sustingimas, padidėjęs jautrumas dirgikliams (taip pat žr. Equina Myofortil, stiprus prakaitavimas Equina Hydrolyt)

- patiria stresą

- konkurencijos apetito stoka

- po nelaimingų atsitikimų, įtemptos veterinarinės procedūros

- transporte

- pakeistus arklidę / bandą

   Draudžiamos medžiagos (dopingas): nėra.

„Premium Selection“ - „Equina“ prekės ženklas yra pagrįstas aukščiausios kokybės komponentais, todėl vertingos maistinės medžiagos pritaikomos unikaliai žirgų virškinimo sistemos fiziologijai, užtikrinant puikų virškinamumą ir aukštą biologinį prieinamumą.  Mineralų ir aminorūgščių, prieinamų organizmui, forma pasižymi aukštu priėmimo laipsniu, turinčiu didelį biologinį prieinamumą ir efektyvumą.

 Apie „Equina“ prekės ženklą

„EquinaVet“ yra mitybos ekspertų, veterinarijos gydytojų ir profesionalių veisimo bei sporto žirgų globėjų grupė. Jau daugiau kaip 30 metų jie dirba papildų vystymo kriptimi. „Equinavet“ direktorius Klausas Beckmannas sukūrė gerai žinomą ir vertinamą „Equistro“ prekės ženklą 1981 metais. Jis buvo ir tokios sėkmingos produktų asortimento sukūrimo įmonės prezidentas ir smegenys.  Ilgalaikiai moksliniai kokybės  tyrimai, asimiliacijos ir rezultatų tyrimų „Equina“ produktų receptai pagerėjo, kuriuos sukūrė Dr. Beckmann ir jo komanda „EquinaVet“. Meilė žirgams ir gilus žirgų mitybos supratimas yra pagrindas sėkmingai vystyti pašarų priedus, kurie dėl intensyvių tyrimų pasiekė optimalų veikimą, virškinamumą ir poveikį arklių sveikatai.   „Equina“ prekinis ženklas - tai naujausios  kartos pašarų papildai, prieinami nuo 2007 m. rudens pasirinktose Europos šalyse ir pasaulyje.

 Sudėtis 1 kg:

Neapdorotas baltymas 2.65%, neapdoroti riebalai 0,0%, neapdorotas žaliavinis pluoštas 0,0%, pelenai 12,0%, magnio 5,20%, l-triptofanas 31 250 mg, vitaminas B1 3000 mg, vitaminas B2 3000 mg, vitaminas B6 2000 mg, vitaminas B12 100 000 mcg, 8000 mg pantoteno rūgšties, 8000 mg nikotino rūgštis

Sudėtis: magnio chloridas, magnio acetatas, kalcio chloridas, dekstrozė, sorbitolis, sacharozė, magnio gliukonatas, magnio aspartatas.

 Rekomenduojama porcija:

 Dideli arkliai (500–700 kg): 20 ml - 2x10 ml per dieną.

Maži arkliai ir poniai - pusė rekomenduojamos dozės.

Norint pasiekti geriausią rezultatą, priedas turėtų būti skiriamas mažiausiai 2 valandas prieš numatomus įvykius ir tęsiamas jų trukmės metu.

Naudojimas: tiesiogiai sugirdyti arba pridėkite į pašarą.

Svarbu: preparatą reikia imti švariu aplikatoriumi ir nedelsiant uždaryti dozę. Priešingu atveju produktas gali būti sugadintas. 

Galimos pakuotės: 200 ml su aplikatoriumi, skystis.       NR.121