Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

"Equina Repax" 600g papildas nervingiems arkliams, slopinantis.

  • Prekės kodas: " Equina Repax" 600g
  • Prieinamumas: Sandėlyje

" Equina Repax" 600g  papildas  nervingiems arkliams, slopinantis. Papildas arkliams, kuris ramina nervus. Su magniu ir triptofanu. Hiperaktyviems arkliams, kurie patiria stresą, varžosi konkursuose.   Nervingumas, hiperaktyvumas, dirglumas ir apetito stoka dažnai yra magnio, triptofano ir kitų maistinių medžiagų trūkumo požymiai. Deficitas  lemia formos sumažėjimą ir sutrikimus. Arkliai  neramūs  ir aktyvūs, taip pat sporto varžybose varžantys žirgai, paprastai turi didesnę min..

€45.00

" Equina Repax" 600g  papildas  nervingiems arkliams, slopinantis.

 Papildas arkliams, kuris ramina nervus. Su magniu ir triptofanu. Hiperaktyviems arkliams, kurie patiria stresą, varžosi konkursuose.   Nervingumas, hiperaktyvumas, dirglumas ir apetito stoka dažnai yra magnio, triptofano ir kitų maistinių medžiagų trūkumo požymiai. Deficitas  lemia formos sumažėjimą ir sutrikimus. Arkliai  neramūs  ir aktyvūs, taip pat sporto varžybose varžantys žirgai, paprastai turi didesnę minėtų ingredientų paklausą.  „Equina Repax“ yra papildoma priemonė, palaikanti nervų sistemą. Ji reguliuoja ir stabilizuoja bendrą nervų sistemos apykaitą, kurios dėka treniruočių, konkurencijos ar kitų stresinių situacijų metu atkuriama psichinė pusiausvyra.

„Equina Repax“ yra:

  - magnis kaip magnio kompleksas - 5 organinių ir neorganinių junginių pavidalu - būtinas tinkamam nervų sistemos veikimui, mažina nuovargį ir silpnumą, apsaugo nuo raumenų mėšlungio ir silpnumo, palengvina koncentraciją ir atmintį

- L-triptofanas - ramina baimę ir nerimą, būtinas serotonino ir niacino sintezei

- vitaminai B1, B2, B6 - optimizuoja nervų sistemos darbą, taip pat metabolizuoja energijos išsiskyrimą iš angliavandenių ir riebalų

- vitaminas B12 ir nikotino rūgštis - būtinos tinkamam smegenų vystymuisi, pagerina koncentraciją ir atmintį, didina psichofizinį efektyvumą

 Produktas rekomenduojamas arkliams:

- aistringiems, perdetai aktyvus,

- hiperaktyvus, baimingiems,

- sportiškiems

- patiriantiems stresą

- sunkiai kontroliuojami, lengvai patenka į paniką

 Active2 TEC“ - išskirtinis „EQUINAvet“ komandos sukurtas komponentas yra ypatingas mikroelementų kompleksas. Naujas organinių ir neorganinių mikroelementų derinys garantuoja optimalų maistinių  medžiagų absorbacijos lygį, užtikrinantis tiesioginią organizmo mitybą, taip pat ilgalaikį palaikymą arklio orgnizmui.  Equina preparatuose naudojamas vitaminas C yra unikalus Procell C kompleksas, turintis neutralaus pH ir daug didesnį aktyvumą nei įprastas C vitaminas.   „Premium Selection“ - „Equina“ prekės ženklas yra pagrįstas aukščiausios kokybės komponentais, todėl vertingos maistinės medžiagos pritaikomos unikaliai žirgų virškinimo sistemos fiziologijai, užtikrinant puikų virškinamumą ir aukštą biologinį prieinamumą.  Mineralų ir aminorūgščių, prieinamų organizmui forma pasižymi aukštu priėmimo laipsniu, turinčiu didelį biologinį prieinamumą ir efektyvumą.

 Sudėtis 1 kg:

Neapdorotas baltymas 4,5%, neapdoroti riebalai 1,0%,  neapdorotas žaliavinis pluoštas 0,3%, pelenai 39,4%, natrio 0,15%, kalcio 3,4%, magnio 12,55%, fosforas 0,65%, vitaminas B1 4000 mg, vitaminas B2 4000 mg, vitaminas B6 863 mg, vitaminas B12 375 000 mcg, 4 000 mg nikotino rūgšties, L-triptofanas.

Sudėtis: dekstrozė, mielės, magnio oksidas, jūros kalkakmenio dumbliai, magnio acetatas, magnio fosfatas, magnio gliukonatas, magnio hidrido asparaginatas, kalcio citratas.

 Rekomenduojama porcija:

- arkliams padidėjusio aktyvumo ir streso laikotarpiu (500–700 kg): 20 g per dieną (1 kaušas), mažiems arkliams ir poniams 10 g

Taikymas: pridėti i pašarus. Taikykite 2-4 savaites, tada padaryti pertrauką maitnimo metu. Prieš vartojimą gamintojas siūlo konsultuotis su veterinarijos gydytoju.

Jis gali būti naudojamas su Equina Meganutril papildais (vitaminais ir mineraliniais papildais) ir specializuotais Equina produktais, pvz., Secrolin, Artisol ir kt.

Galimos pakuotės: 600g (30 porcijų po 20 g), milteliai.    NR. 166