Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

"Equina Myofortil" 1000ml amino rūgšties priedas arkliams, skirtas raumenims atstatyti.

  • Prekės kodas: "Equina Myofortil" 1000ml
  • Prieinamumas: Sandėlyje

"Equina Myofortil" 1000ml amino rūgšties priedas arkliams, skirtas raumenims atstatyti.Raumenys ir medžiagų apykaita.  Padidina raumenų potencialą ir efektyvumą. Tai pagreitina jų augimą ir atsinaujinimą.Deficitas E vitamino, seleno, aminorūgščių: dl-metionino ir lizino trūkumai neigiamai veikia, bei kita ko deguonies metabolizmą organizme, kuris gali sukelti ląstelių membranų pažeidimą. Tai savo ruožtu gali sukelti būklės silpnumą, judėjimo problemas, skausmą ir raumenų sklerozę, raumenų uždegimą ir jų ligas.&nbs..

€48.00

"Equina Myofortil" 1000ml amino rūgšties priedas arkliams, skirtas raumenims atstatyti.

Raumenys ir medžiagų apykaita.  Padidina raumenų potencialą ir efektyvumą. Tai pagreitina jų augimą ir atsinaujinimą.

Deficitas E vitamino, seleno, aminorūgščių: dl-metionino ir lizino trūkumai neigiamai veikia, bei kita ko deguonies metabolizmą organizme, kuris gali sukelti ląstelių membranų pažeidimą. Tai savo ruožtu gali sukelti būklės silpnumą, judėjimo problemas, skausmą ir raumenų sklerozę, raumenų uždegimą ir jų ligas.   EQUINA MYOFORTIL yra skystas koncentratas su vitaminu E, selenu, lizinu, metioninu, kuris užtikrina optimalų raumenų ir nervų sistemos apykaitą, aktyvią ląstelių apsaugą ir organizmo atsparumą. Be to, magnio ir vitamino B kompleksas palaiko tinkamą nervų sistemos veikimą, užkertant kelią hiperaktyvumui, kuris padidina organizmo ištvermę streso veiksniams.

EQUINA MYOFORTIL veikia:

- raumenų apsauga - vitaminas E ir selenas aktyviai apsaugo raumenų ląsteles ir jungiamąjį audinį nuo žalingų laisvųjų radikalų,

- raumenų raida - lizinas ir metioninas suteikia būtinus raumenų kūrimo elementus. B vitamino kompleksas palaiko visą medžiagų apykaitos procesą ir optimizuoja preparate esančių maistinių medžiagų naudojimą,

- raumenų atsipalaidavimas - aukštas biologinės vertės magnio kompleksas apsaugo nuo raumenų spazmų ir įtampos,

- pagreitintas kūno regeneravimas - pagreitina medžiagų apykaitos procesus ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų susidarymo,

-  jodinėjimas ir arklio būklė - optimalus raumenų darbas ir, be to, dėl magnio ir B grupės vitaminų kiekio pagerėja nervų sistema.

       Produktas rekomenduojamas arkliams:

- sportas ir konkurencingumas

- mokymuose, turintiems sunkumų dėl svorio

- varžybų metu, veikiant didelėms apkrovoms, stresui, atsparumo praradimui

- žirgams, turintiems problemų dėl apetito varžybose / kelionėse

- jauni, dislokuoti darbui po  balnelliu

- nenori dirbti, demonstruoja stustingimą

-  nustatyti seleno trūkumai

- su  trūkumu amino rūgščių dietoje

- vyresnio amžiaus, turintys problemų palaikant raumenų masę

- rodo raumenų ir kojų tonusą

- jauni arkliai,kuriems patvirtintas pagalbinių medžiagų trūkumas dietoje

 Arkliam, vykstant ekstremalių treniruočių kruviui, didelių įtampų, arkliam  kuriems būna dažnai raumenų stustingimas, rekomenduojama naudoti „Equina MYOFORTIL Ultra“.

„Active2 TEC“ - išskirtinis „EQUINAvet“ komandos sukurtas komponentas yra ypatingas mikroelementų kompleksas. Naujas organinių ir neorganinių mikroelementų derinys garantuoja optimalų maistinių medžiagų absorbacijos lygį, užtikrinant tiesioginią organizmo mitybą, taip pat ilgalaikį  palaikymą arklio organizmui.  Equina preparatuose naudojamas vitaminas C yra unikalus Procell C kompleksas, turintis neutralaus pH ir daug didesnį aktyvumą nei įprastas C vitaminas.

 „Premium Selection“ - „Equina“ prekės ženklas yra pagrįstas aukščiausios kokybės komponentais, todėl vertingos maistinės medžiagos pritaikomos unikaliai žirgų virškinimo sistemos fiziologijai, užtikrinant puikų virškinamumą ir aukštą biologinį prieinamumą.  Mineralų ir aminorūgščių  prieinamų organizmui, forma pasižymi aukštu priėmimo laipsniu, turinčiu didelį biologinį prieinamumą ir efektyvumą. 

Sudėtis 1 kg:

Neapdorotas baltymas 10,35%, neapdoroti riebalai 20.20%,  neapdorotas žaliavinis pluoštas 0,0%, pelenai 7,7%, magnio 20 000 mg, seleno 25 mg, vitaminas E 120 000 mg, vitaminas B1 100 mg, vitaminas B2 100 mg, vitaminas B6 100 mg, vitaminas B12 10000 mcg, lizino, DL-metioninas.

Rekomenduojama dozė:

- arkliai treniruotėse, kurioms taikomos didelės apkrovos (500–600 kg): 20 ml per dieną

- žirgai, kurių darbo krūvis yra lengvas arba vidutinis: 10 ml per dieną.

Naudojimas: Suplakite buteliuką, po to spauskite tol, kol dozatoriuje pasirodys norima skysčio dalis. Įpilkite į pašarą, geriamąjį vandenį arba tiesogiai sugirdyti.

Preparatas negali sudaryti daugiau kaip 1% dienos pašaro. Jis gali būti naudojamas su Equina Meganutril papildais (vitaminais ir mineraliniais papildais).

Galimos pakuotės: 1000 ml (50–100 dienų), skystis.   NR. 183