Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

"Equina Meganutril" Papildymas 7,5 kg vitamino –mineralinis papildas žirgams

  • Prekės kodas: "Equina Meganutril" 7,5 kg
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Equina Meganutril Papildymas 7,5 kg  vitamino –mineralinis papildas žirgamsVitamino-mineralinis papildas arkliams. Didelė pakuotė. Naujos kartos papildas arkliams - aukštos kokybės mineralinis preparatas, į kurį įeina vitaminai, amino rūgštys ir mikroelementai lengvai absorbuojamoje AKR2 formoje. Be to, probiotikas - mielės ir specialios, maistinių medžiagų dumbliai. Kalcio ir fosforo santykis yra 4: 1, o tai padeda kompensuoti kalcio trūkumą turtingoje grūdų dietoje.  EQUINA MEGANUTRIL puikiai kompensuoja pag..

€102.00

Equina Meganutril Papildymas 7,5 kg  vitamino –mineralinis papildas žirgams

Vitamino-mineralinis papildas arkliams. Didelė pakuotė. Naujos kartos papildas arkliams - aukštos kokybės mineralinis preparatas, į kurį įeina vitaminai, amino rūgštys ir mikroelementai lengvai absorbuojamoje AKR2 formoje. Be to, probiotikas - mielės ir specialios, maistinių medžiagų dumbliai. Kalcio ir fosforo santykis yra 4: 1, o tai padeda kompensuoti kalcio trūkumą turtingoje grūdų dietoje.  EQUINA MEGANUTRIL puikiai kompensuoja pagrindinius mitybos trūkumus - avižų, miežių, žolės, siloso ar kitų ūkio pašarų. Jis naudojamas padengti kasdienių arklių maistinių medžiagų poreikį ir  suteikia mitybos pagrindą siekiant geresnių rezultatų veisimo ir sporto srityse.

Produktas rekomenduojamas visoms arklių ir ponių grupėms kaip kasdienis vitaminų ir mineralų priedas.

Ypač rekomenduojama žirgams:

- šeriami ūkiniais pašarais; šienas, avižos, minkštimas

 - pasireiškus  trūkumo  požymiams  mineralo-vitaminų

- tiekiami pašarai tik iš ganyklų

- uždarius eržilus

- kumeliukai ir augantys arkliai

- žirgai treniruotėse- lengvos, vidutinės, sunkios, kiekvienoje disciplinoje

Active2 TEC“ - išskirtinis „EQUINAvet“ komandos sukurtas komponentas yra ypatingas mikroelementų kompleksas. Naujas organinių ir neorganinių mikroelementų derinys garantuoja optimalų maistinių medžiagų absorbacijos lygį, užtikrinant tiesioginią organizmo mitybą, taip pat ilgalaikį palaikymą arklio organizmo.   Equina preparatuose naudojamas vitaminas C yra unikalus Procell C kompleksas, turintis neutralaus pH ir daug didesnį aktyvumą nei įprastas C vitaminas.

„Premium Selection“ - „Equina“ prekės ženklas yra pagrįstas aukščiausios kokybės komponentais, todėl vertingos maistinės medžiagos pritaikomos  unikaliai žirgų virškinimo sistemos fiziologijai, užtikrinant puikų virškinamumą ir aukštą biologinį prieinamumą.  Mineralų ir aminorūgščių forma prieinamų organizmui pasižymi aukštu priėmimo laipsniu, turinčiu didelį biologinį prieinamumą ir efektyvumą.

Sudėtis 1 kg:    kalcio 15,00%, fosforas 4,0%, magnio 0,50%, 4,0%, chloras 6,0%, geležies 1200 mg, varis 500 mg, cinko 2,700 mg, manganas 1200 mg, organinis selenas 5,0 mg, vitaminas 1 200 000 TV (IU), vitamino D3 120 000 TV (IU), vitaminas E 5000 mg, lizinas 3,2%, metioninas 2,0%, Treoninas 1,0%

Sudėtis: kalcio karbonatas, dikalcio fosfatas, dekstrozė, natrio chloridas, dumbliai, mielės, rudieji dumbliai, magnio oksidas.

Rekomenduojama porcija:  Dideli arkliai (500-700 kg): 30 g per dieną (vienas samtelis)

Kumeliukai nuo 6 mėnesių amžiaus: 10g per dieną (pusė)

Maži arkliai ir poniai: pusė pirmiau minėtų dozių, priklausomai nuo amžiaus.

Naudojimas: ; kasdieniam vartojimui kaip pagrindinio maisto papildo dozė.  Pridėti į maistą. Jis gali būti sudrėkintas prieš patiekiant. Dėl didelio mikroelementų ir vitaminų kiekio preparatas negali sudaryti daugiau kaip 2% kasdienio pašaro / kumeliukų vartojimui. Jis gali būti derinamas su specializuotais „Equina“ serijos priedais, pvz., „Keragard“, „Secrolin“, „Hydrolyt“ ir pan.

Galimos pakuotės: 3 kg (100 dienų dideliam arkliui) arba 7,5 kg (250 dienų dideliam arkliui), milteliai.   NR. 295