Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

"Equina Keragard" 1000 ml papildas arkliams, skirta odos sveikatai, kailiui ir kanopom.

  • Prekės kodas: " Equina Keragard" 1000 ml
  • Prieinamumas: Sandėlyje

"Equina Keragard "1000 ml papildas arkliams, skirtas odos sveikatai, kailiui ir kanopom.Priedai sustiprinti kanopas, gerinant odos ir kailio būklę. Su biotino ir sieros amino rūgštimis.Dėl tam tikrų mineralų ir vitaminų bei aminorūgščių trūkumų susilpnėja kanopų nago būklė, kailio kokybė ir odos atsparumas. Jų trūkumas sumažina kanopinių konstrukcijų kokybę ir ilgaamžiškumą. Tai gali sukelti kanopų nagų išdžiovinimą, skilinėjimą, sumažintą imunitetą infekcijai ir net šlubavimą. Odos nepakankamumas pasireiškia dėl pablo..

€48.00

"Equina Keragard "1000 ml papildas arkliams, skirtas odos sveikatai, kailiui ir kanopom.

Priedai sustiprinti kanopas, gerinant odos ir kailio būklę. Su biotino ir sieros amino rūgštimis.

Dėl tam tikrų mineralų ir vitaminų bei aminorūgščių trūkumų susilpnėja kanopų nago būklė, kailio kokybė ir odos atsparumas. Jų trūkumas sumažina kanopinių konstrukcijų kokybę ir ilgaamžiškumą. Tai gali sukelti kanopų nagų išdžiovinimą, skilinėjimą, sumažintą imunitetą infekcijai ir net šlubavimą. Odos nepakankamumas pasireiškia dėl pablogėjusios kailio išvaizdos, pleiskanų ir odos ligų (gribelio, dermatito, folikulito).  „Equina Keragard“ yra papildas arkliams, kuris palaiko kanopų, odos ir kailio būklę. Jis suteikia vertingų biotino, cinko, mangano ir sieros amino rūgščių. Specialus B vitaminų kompleksas palaiko šių maistinių medžiagų įsisavinimą. Produktas stiprina arklių kanopas, įtakojant kanopų nagų kokybei (sienelės, padai), taip pat pagerina kailio sveikatą ir išvaizdą, bei odos atsparumą. Preparate esančios maistinės medžiagos turi įtaką kanopų konstrukcijų augimui ir stiprių kanopų bei padų sienelių formavimui.

   Produktas rekomenduojamas arkliams:

- trūkinejančios arba trapios kanopos

- su pleiskanomis

- su matiniu kailiu

- per kailio keitimo laikotarpį (šerimasis)

- su odos  ir kanopų nagų ligomis

- ganėsi šlapiose pievose

- dirbantys ant kieto pagrindo.

  Sudėtis: Gliukozė, sacharozė, hidrolizuotas sojos baltymas, natrio chloridas

Sudėtis 1 kg:

Neapdorotas baltymas 1,9%, neapdoroti riebalai 0,0%, neapdorotas žaliavinis pluoštas 0,0%, pelenai 3,25%, natrio 0,15%, chloras 0,25%, 10000 mg cinko, mangano 3 300 mg, biotinas 1 500 000 mcg, vitaminas B1 200 mg, vitaminas B2 150 mg, Vitaminas B6 150 mg, vitaminas B12 10000 mcg, nikotinamido 3000 mg, Pantoteno rūgštis - 9 600 mg, lizinas 0,2%, metioninas0.05%.

Rekomenduojamas kiekis:

 Padidėjus paklausai:

Dideli arkliai (500–700 kg): 10 ml per dieną

kumeliukai, maži arkliai ir poniai: 5 ml per dieną

Naudojimas: Suplakite buteliuką, po to spauskite tol, kol dozatoriuje pasirodys norima skysčio dalis. Įpilkite į pašarą, geriamąjį vandenį arba sugirdyti.

Preparatas negali sudaryti daugiau kaip 1% dienos pašaro. Jis gali būti naudojamas su Equina Meganutril papildais (vitaminais ir mineraliniais papildais).

Galimos pakuotės: 1000 ml (100 dienų dideliam arkliui), skystis.     NR.179