Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Papildas arklių sąnariams ir sausgyslėms “Equina Artisol Ultra” 900g.

  • Prekės kodas: “Equina Artisol Ultra” 900g.
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Papildas arklių  sąnariams ir sausgyslėms  “Equina Artisol Ultra”  900g. Rekomenduojama treniruotese arkliams, žirgams su degeneracijos pokyčiais. Padidina atsparumą perkrovimui, jame yra chondroitino, gliukozamino ir MSM.   Equina Artisol Ultra“ yra papildas, palaikantis tinkamą sąnarių, sausgyslių ir raiščių augimą, regeneraciją ir metabolizmą.  Esančios medžiagos padidina jungtinės zonos atsparumą perkrovimui, lėtina kolageno skaidymą, veikiant fermentams, stiprina kolageno pluoštą..

€95.00

Papildas arklių  sąnariams ir sausgyslėms  “Equina Artisol Ultra”  900g.

 Rekomenduojama treniruotese arkliams, žirgams su degeneracijos pokyčiais. Padidina atsparumą perkrovimui, jame yra chondroitino, gliukozamino ir MSM.   Equina Artisol Ultra“ yra papildas, palaikantis tinkamą sąnarių, sausgyslių ir raiščių augimą, regeneraciją ir metabolizmą.  Esančios medžiagos padidina jungtinės zonos atsparumą perkrovimui, lėtina kolageno skaidymą, veikiant fermentams, stiprina kolageno pluoštą ir kolageno sintezę. Teigiamai veikia visą judėjimo mechanizmą, kuris taip pat daro įtaką keliui. Jis apsaugo sveiką sąnarių audinį nuo degeneracijos ir taip pat užkerta kelią esamų ligų progresavimui sąnariuose. Užkerta kelią sąnarių erdvės susiaurėjimui.

„Equina Artisol Ultra“ yra:

- chondroitino sulfatas - suteikia kremzlių audiniams skysčių, dėl kurių jis palaiko sąnarių ir kaulų elastingumą, palaikant jų amortizaciją.  Pridėta formoje turinčią minimalią molekulinę masę, ji lengvai absorbuojama ir labai veiksminga

- gliukozaminas - kaip pagrindinė sudedamoji dalis, susijusi su sinovinio skysčio gamyba, daro įtaką jo kokybei, dalyvauja proteoglikanų sintezėje, kuri leidžia sustiprinti ar net regeneruoti paveiktus sąnarių plotus

- MSM arba metilsulfonilmetanas stiprina kolageno pluoštą, sausgysles ir kremzles

- Vitaminas C (ProCell C) - saugo kaulų ir raumenų sistemos ląsteles ir dalyvauja kolageno sintezėje. PH neutralus, didelis efektyvumas

- magnis, varis ir cinkas - stiprinti ir stabilizuoti kolageno pluoštus ir sausgyslių bei kaulų audinių vystymąsi. Active2TEC formulės forma.

Produktas rekomenduojamas arkliams:

- arkliams su degeneracine liga

- su patvirtintu sąnario, bursos, sausgyslės ir kt. uždegimu

- sportuojantiems - kaip prevencinis gydymas

- augantiems - kaip prevencinis gydymas

- vyresniems

- rodantys sustingimą judesy

Active2 TEC“ - išskirtinis „EQUINAvet“ komandos sukurtas komponentas yra ypatingas mikroelementų kompleksas. Naujas organinių ir neorganinių mikroelementų derinys garantuoja optimalų maistinių medžiagų absorbacijos lygį, užtikrinana skubų ir ilgalaikį mitybos poveikį, palikant arklio organizmą. Equina preparatuose naudojamas vitaminas C yra unikalus Procell C kompleksas, turintis neutralaus pH ir daug didesnį aktyvumą nei įprastas C vitaminas. 

Sudėtis 1 kg:  neapdorotas baltymas 9,35%, neapdoroti riebalai 1,00%, neapdorotas žaliavinis pluoštas 0,05%, pelenai 4.65%,natris 0,2%, chloras 1,12%, siera 8,30%, varis 666 mg, cinkas 2 333 mg, manganas 1 666 mg, vitaminas C 50 000 mg.

Sudėtis: dekstrozė, metilsulfonilmetanas (MSM), gliukozamino-HCL, išrūgų milteliai, 90/6 sojos baltymai, chondroitino sulfatas, augalinis aliejus, natrio chloridas.

 Porcija:  Padidėjusios apkrovos metu ir padidėjusios paklausos laikotarpiu:

Dideli arkliai (500–700 kg): 30 g per dieną - 1,5 kaušelio. Pirmąją savaitę naudokite pradinę 60 g dozę.

kumeliukai, maži arkliai ir poniai pusė pirmiau minėtos dozės.

Taikymas: dėti į pašarus. Preparatas negali sudaryti daugiau kaip 2% dienos pašaro. Jis gali būti naudojamas su Equina Meganutril papildais (vitaminais ir mineraliniais papildais) ir Equina specialiais preparatais, pvz., Secrolin.

Galimos pakuotės: 900 g (30 dienų arkliams 500-700 kg), milteliai.   NR.  377