Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

„Equina“ papildai arkliams

„Equina“  papildai arkliams

Mes siūlome gerai įsisavinamus biologiškus  priedus arkliams, kurie pagerina bendrą organizmo būklę. Jų sudėtis buvo sukurta bendradarbiaujant su patyrusia „Equinavet“ komanda: veterinarijos gydytojais, dietologais ir veisėjais. „EquinaVet“ serijos gaminiai buvo sukurti rūpestingai su kiekviena detale. Jie išsiskiria kruopščiai apgalvota mitybos vertybių sudėtimi. Juose yra vertingų vitaminų ir mineralų bei mikro ir makro elementų.  Jų rafinuotas receptas yra daugelio metų tyrimų rezultatas.  „Equinavet“ direktorius Klausas Beckmannas sukūrė gerai žinomą ir vertinamą „Equistro“ prekės ženklą 1981 metais. Jis buvo ir tokios sėkmingos produkcijos asortimento kūrimo prezidentas, ir smegenys, o kelerių metų kokybės, asimiliacijos ir rezultatų tyrimai leido patobulinti „Equina“ produktų receptus, kuriuos sukūrė Dr. Beckmann ir jo komanda EquinaVet.

 „Equina“ prekinis ženklas - tai naujausia kartos pašarų papildų dalis, kuri nuo 2007 m. rudens prieinama pasirinktose Europos šalyse ir pasaulyje. Produktų asortimentas yra labai įvairus.  Jūs rasite pasirinkimą įvairiems gyvūnų poreikiams ir negalavimams.  Mes siūlome papildų žirgams, kurie pagerina judėjimą, prideda energijos, palaiko arklių kvėpavimo takus ar raumenis. Taip pat turime produktus skirtus arkliams, kuriems yra anemija, nepakankamas svoris arba po veterinarinės procedūros.  Dėl viduriavimo ir karščiavimo rekomenduojame elektrolitų miltelius, reikalingų vandens ir elektrolitų valdymui stabilizuoti.  Jei norite papildyti organizmo maistines medžiagas, geras pasirinkimas bus „Equina Meganutril“, turintis daug vitaminų, amino rūgščių, mikro ir makro elementų. Mes taip pat turime produktus, skirtus kumeliukams. „Equina Meganutril Junior“ serijos mišiniai palaiko darnų kaulų, raiščių, sąnarių ir sausgyslių vystymąsi.  Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, jei ieškote tinkamai subalansuotų papildų arkliams.

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 20 (3 puslapių)
rating

"Equina Keragard" 1000 ml papildas arkliams, skirta odos sveikatai, kailiui ir kanopom.

"Equina Keragard "1000 ml papildas arkliams, skirtas odos sveikatai, kailiui ir kanopom.Priedai sustiprinti kanopas, gerinant odos ir kailio būklę. Su biotino ir sieros amino rūgštimis.Dėl tam tikrų mineralų ir vitaminų bei aminorūgščių trūkumų susilpnėja kanopų nago būklė, kailio kokybė ir odos atsparumas. Jų trūkumas sumažina kanopinių konstrukcijų kokybę ir ilgaamžiškumą. Tai gali sukelti kanopų nagų išdžiovinimą, skilinėjimą, sumažintą imunitetą infekcijai ir net šlubavimą. Odos nepakankamumas pasireiškia dėl pablo..

€48.00

Be PVM: €48.00

rating

"Equina Repax" 600g papildas nervingiems arkliams, slopinantis.

" Equina Repax" 600g  papildas  nervingiems arkliams, slopinantis. Papildas arkliams, kuris ramina nervus. Su magniu ir triptofanu. Hiperaktyviems arkliams, kurie patiria stresą, varžosi konkursuose.   Nervingumas, hiperaktyvumas, dirglumas ir apetito stoka dažnai yra magnio, triptofano ir kitų maistinių medžiagų trūkumo požymiai. Deficitas  lemia formos sumažėjimą ir sutrikimus. Arkliai  neramūs  ir aktyvūs, taip pat sporto varžybose varžantys žirgai, paprastai turi didesnę min..

€45.00

Be PVM: €45.00

rating

„Equina Trifertil“ 3 kg papildas optimizuojantis vaisingumą kumelėms ir eržilams.

 „Equina Trifertil“ 3 kg  papildas  optimizuojantis  vaisingumą kumelėms ir eržilams.Papildas veisliniams arkliams. Jis optimizuoja veislinių kumelių ir eržilų potencialą. Jis palaiko vaisingumą, ovuliaciją ir palaiko nėštumo metu. Optimizuoja spermos gamybą ir eržilų našumą.Nepakankama arba prastai subalansuota maistinių medžiagų apimtis veislinems kumelėms gali lemti reprodukcinius sutrikimus, ovuliacijos ciklus, taip pat sunkumų išlaikant nėštumą (rezorbciją, persileidimą). Mityba taip pat svarbi..

€110.00

Be PVM: €110.00

rating

" Equina Repax Xpro "200 ml booster papildas arkliams maitinantis nervų sistemą.

Equina Repax  Xpro 200 ml  booster papildas arkliams maitinantis nervų sistemą.Booster raminantis arklius. Jis greitai sumažina vitaminų B, magnio ir triptofano trūkumus. Patogus ir greitas pritaikymas.Arklio nervingumas gali turėti skirtingas priežastis, jas galima suskirstyti į genetines ar susijusias su išorinėmis sąlygomis. Arkliai su genetiniais polinkiais mažiau toleruoja stresą. Tačiau aukšti mokymo reikalavimai ir įtempti įvykiai neigiamai veikia visų arklių pasipriešinimą ir našumą. Šios situacijos ..

€33.00

Be PVM: €33.00

rating

"Equina Energy Xpro" 200 ml. Papildas žirgams, kuris pagerina našumą ir regeneraciją.

Equina Energy Xpro 200 ml Papildas žirgams, kuris pagerina našumą ir regeneraciją.Suteikia  energijos. Jis stiprina, maitina ir įsisavina greitai. Patogus taikymas. Puikiai tinka varžyboms ir kelionėms. Stiprus arba ilgalaikis stresas gali neigiamai paveikti arklių sveikatą, kai nėra subalansuota tinkamai mityba. Tas pats pasakytina apie padidėjusio fizinio aktyvumo laikotarpius. Reguliarus mokymas kartu su varžybomis, ypač jauniems, nepatyrusiems arkliams, yra didžiulė pastanga organizmui. Per šį laikotarpį spec..

€37.00

Be PVM: €37.00

rating

"Equina Meganutril" Papildymas 7,5 kg vitamino –mineralinis papildas žirgams

Equina Meganutril Papildymas 7,5 kg  vitamino –mineralinis papildas žirgamsVitamino-mineralinis papildas arkliams. Didelė pakuotė. Naujos kartos papildas arkliams - aukštos kokybės mineralinis preparatas, į kurį įeina vitaminai, amino rūgštys ir mikroelementai lengvai absorbuojamoje AKR2 formoje. Be to, probiotikas - mielės ir specialios, maistinių medžiagų dumbliai. Kalcio ir fosforo santykis yra 4: 1, o tai padeda kompensuoti kalcio trūkumą turtingoje grūdų dietoje.  EQUINA MEGANUTRIL puikiai kompensuoja pag..

€102.00

Be PVM: €102.00

rating

"Equina Myofortil" 1000ml amino rūgšties priedas arkliams, skirtas raumenims atstatyti.

"Equina Myofortil" 1000ml amino rūgšties priedas arkliams, skirtas raumenims atstatyti.Raumenys ir medžiagų apykaita.  Padidina raumenų potencialą ir efektyvumą. Tai pagreitina jų augimą ir atsinaujinimą.Deficitas E vitamino, seleno, aminorūgščių: dl-metionino ir lizino trūkumai neigiamai veikia, bei kita ko deguonies metabolizmą organizme, kuris gali sukelti ląstelių membranų pažeidimą. Tai savo ruožtu gali sukelti būklės silpnumą, judėjimo problemas, skausmą ir raumenų sklerozę, raumenų uždegimą ir jų ligas.&nbs..

€48.00

Be PVM: €48.00

rating

Papildas arkliams, optimizuojantis raumenų apykaitą ir ištvermę “Equina Myofortil Ultra” 1,8 kg

Papildas arkliams, optimizuojantis raumenų apykaitą ir ištvermę  “-Equina Myofortil Ultra” 1,8 kgAmino rūgščių papildas arkliams. Jis palaiko raumenų, veikimo ir regeneracijos vystymąsi. Didelė pakuotė.Optimalus raumenų metabolizmas ir efektyvi energijos gamyba arklio organizme yra pagrindiniai sportinio  žirgo geros būklės aspektai. Nepakankamas kai kurių maistinių medžiagų kiekis gali prisidėti prie formos pablogėjimo, kuris gali pasireikšti kaip koncentracijos sumažėjimas, prastas jojimas, sustingimas, pr..

€99.00

Be PVM: €99.00

rating

Papildas arklių sąnariams ir sausgyslėms “Equina Artisol Ultra” 900g.

Papildas arklių  sąnariams ir sausgyslėms  “Equina Artisol Ultra”  900g. Rekomenduojama treniruotese arkliams, žirgams su degeneracijos pokyčiais. Padidina atsparumą perkrovimui, jame yra chondroitino, gliukozamino ir MSM.   Equina Artisol Ultra“ yra papildas, palaikantis tinkamą sąnarių, sausgyslių ir raiščių augimą, regeneraciją ir metabolizmą.  Esančios medžiagos padidina jungtinės zonos atsparumą perkrovimui, lėtina kolageno skaidymą, veikiant fermentams, stiprina kolageno pluoštą..

€95.00

Be PVM: €95.00

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 20 (3 puslapių)