Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Apie mus

NUBA EQUI – pašarų gamintojas arkliams

Tinkamo arklio pašaro pasirinkimas gali būti sudėtingas uždavinys. Laimei, šiems unikaliems gyvūnams šėrimas neturi paslapčių, todėl mes priklausome geriausių arklių pašarų gamintojų grupei šalyje. Nors esame palyginti naujas prekės ženklas Lietuvos rinkoje, siūlome tik aukštos kokybės pašarus, skirtus sportui, veisimui ir kitiems arkliams, kurių kompozicijas kruopščiai parengė kvalifikuoti specialistai žirgų mitybai. Taip pat išsiskiria gamybos technologija, nes mūsų arklių pašarai gaminami išlaikant aukščiausius standartus.

Visi produktai yra kruopščiai, griežtai kontroluojami, dėl kurių galime pasigirti dideliu efektyvumu, kai žirgus šeria Nuba Musli. Štai kodėl „Nuba Equi“ produktai konkuruoja su visame pasaulyje žinomais arklių pašarų ženklais. Visa tai įmanoma, nes gaminame patys ir  galime nuolat prižiūrėti kiekvieną gamybos etapą. Taip pat tobuliname ir diegiame naujoves.

Žinome, kad mes, kaip žirgų pašarų  gamintojai, esame atsakingi už šių gyvūnų sveikatą ir tinkamą vystymąsi. Mūsų specialistai prižiūri išsamų gamybos procesą, pradedant nuo žaliavų įsigijimo iki kokybės kontrolės ir logistikos pristatymo klientams. Pasirinkdami mūsų gaminius, Jūs gaunate aukštos kokybės produktus. Siūlome ne tik  miežių pašarus žirgams, bet ir pašarų komponentus, žoleles arkliams, arkliams papildus, taip pat šalto spaudimo aliejus ir kt. „Nuba Equi“ yra patikrintas pašarų arkliams gamintojas, tuo  dabar galite įsitikinti. Pašarų produkcija apima  kiekvieną veislę, nepritrūks taip pat ir specializuotų pašarų.

 Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu. Pašarai yra prieinami už patrauklią kainą.