Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Rapsų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelis

  • Prekės kodas: Rapsų aliejus arkliams
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Rapsų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelisNerafinuotas rapsų aliejus 1lDidelis omega-3 riebalų rūgščių kiekis. Šios rūgštys teigiamai veikia visą kūną, min. odos būklę, kailį, nervų sistemą ir kraujotaką. Be to, omega-6 ir omega-9 kiekis turi įtakos organizmo ląstelių gyvybingumui ir jų regeneracijai. Reikšmingas K vitamino kiekis yra naudingas kaulų ir kraujagyslių metabolizmui bei kraujo krešėjimo procesui. Savo ruožtu vitaminai A ir E gerina odos ir gleivinių regėjimą, būklę. Jis mažina artrito ligos s..

€8.00

Rapsų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelis

Nerafinuotas rapsų aliejus 1l

Didelis omega-3 riebalų rūgščių kiekis. Šios rūgštys teigiamai veikia visą kūną, min. odos būklę, kailį, nervų sistemą ir kraujotaką. Be to, omega-6 ir omega-9 kiekis turi įtakos organizmo ląstelių gyvybingumui ir jų regeneracijai. Reikšmingas K vitamino kiekis yra naudingas kaulų ir kraujagyslių metabolizmui bei kraujo krešėjimo procesui. Savo ruožtu vitaminai A ir E gerina odos ir gleivinių regėjimą, būklę. Jis mažina artrito ligos simptomus ir reguliuoja medžiagų apykaitą. Suteikia lėtai atpalaiduojančią energiją ir jo sudėtis palaiko nervų sistemą, todėl  yra tinkamas kalorijų šaltinis hiperaktyviems arkliams. Rekomenduojama žirgams, turintiems odos problemų, sergantiems alergija, po ligų, nervų ir depresijos. Palengvina vitamino D sintezę, kuri taip pat rekomenduojama šerti kumeliukus ir augančius arklius. Mūsų arklių aliejaus unikalumą lemia gamybos procesas ir ekologiškas augalų auginimas. Grūdai, iš kurių gaunamas aliejus, gaunami iš patikimų šaltinių. Todėl žinome, kad jie  nėra genetiškai modifikuota ir nenaudojama naudojant pesticidus. Šalto spaudimo aliejus gaminamos tradiciniu senu lenkišku būdu. Grūdai spaudžiami mechaniškai, nenaudojant cheminių medžiagų. Šalto spaudimo aliejus (nerafinuotos), esant ne aukštesnei kaip 38 ° C temperatūrai, išsaugo augalų sėklose esančias maistines medžiagas, dėl kurių jos turi tokių nuostabių savybių. Jie išsaugo natūralių nepakeičiamų riebalų rūgščių (esminių riebalų rūgščių), vitaminų ir maistinių medžiagų, kurios yra labai svarbios arklio kūno funkcionavimui, turtingumą. Sudėtis: 100% rapsų aliejus.

Suaugusiems arkliams: 50-100 ml aliejaus per dieną, priklausomai nuo fizinio aktyvumo, galite suteikti net tris kartus didesnę dozę, kad pasiektų gerą virškinamosios energijos kiekį.

Kumeliukai ir poniai: 20 ml aliejaus per dieną arba pagal individualius poreikius.

Natūralus produktas, be konservantų. Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.

Į pašarą įpilkite aliejaus arba sugirdyti. Žirgus palaipsniui pratinkit kasdieniniu šėrimu, stebint organizmo reakcijas.    NR.  20