Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelis

  • Prekės kodas: Linų sėmenų aliejus arkliams
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelis. Neapdorotas  linų sėmenų aliejus. Galima talpa: 1 l butelis ir 5 l butelis. Yra rekordinis omega-3, -6 ir -9 kiekis, kuris turi teigiamą poveikį visam organizmui, ypač nervų, kraujotakos ir imuninei sistemai. Vitaminų A, K ir E kiekis gerina odos ir kailio būklę. Savo ruožtu lignanai (fitohormonai) padeda išlaikyti organizmo hormonų pusiausvyrą. Šis aliejus palaiko judėjimo aparatą; padidina audinių lankstumą, palankiai veikia sausg..

€11.00

  Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelis.

 Neapdorotas  linų sėmenų aliejus. Galima talpa: 1 l butelis ir 5 l butelis.

 Yra rekordinis omega-3, -6 ir -9 kiekis, kuris turi teigiamą poveikį visam organizmui, ypač nervų, kraujotakos ir imuninei sistemai. Vitaminų A, K ir E kiekis gerina odos ir kailio būklę. Savo ruožtu lignanai (fitohormonai) padeda išlaikyti organizmo hormonų pusiausvyrą. Šis aliejus palaiko judėjimo aparatą; padidina audinių lankstumą, palankiai veikia sausgysles ir raumenis, skatina jų atsinaujinimą ir maitina sąnarius. Atkuria ir apsaugo gleivines per visą virškinimo sistemos ilgį ir palaiko normalų žarnyno peristaltiką. Palaiko neuronų ir smegenų audinių augimą ir vystymąsi kumeliukams ir paaugusiems. Rekomenduojama žirgams, kurie negauna žolės, vyresni ir intensyviai mokomi. Idealiai tinka naudoti  esant pepsinės opos ligoms, mažam kūno efektyvumui, arkliams nervingiems. Idealiai tinka žirgams, kovojantiems su nutukimu, nes jis aktyvina medžiagų apykaitą, dėl to sumažina riebalų audinį. Ilgesniu aliejaus naudojimo laikotarpiu  galima pagerinti kanopų nago būklę , kailio  būklę, efektyvų virškinimą, padidėjusį kaulų tankį, sąnarių laisvę, mažinti alergijos simptomus. Mūsų žirgų aliejų unikalumas priklauso nuo gamybos proceso ir ekologiško augalų auginimo. Grūdai, iš kurių gaunamas aliejus, gaunami iš patikimų šaltinių. Todėl žinome, kad jie nėra genetiškai modifikuoti ir nenaudojama pesticidų. Šalto spaudimo aliejus gaminamos tradiciniu senu lenkišku būdu. Grūdai spaudžiami mechaniškai, nenaudojant cheminių medžiagų. Šalto spaudimo aliejus (nerafinuotos), esant ne aukštesnei kaip 38 ° C temperatūrai, išsaugo augalų sėklose esančias maistines medžiagas, dėl kurių jos turi tokių nuostabių savybių. Jie išsaugo natūralių nepakeičiamų riebalų rūgščių (esminių riebalų rūgščių), vitaminų ir maistinių medžiagų, kurios yra labai svarbios arklio kūno funkcionavimui. Sudėtis : 100% linų sėklų aliejus.

Suaugusiems arkliams: 50-100 ml aliejaus per dieną, priklausomai nuo fizinio aktyvumo, galite suteikti net tris kartus didesnę dozę, kad pasiektų gerą virškinamosios energijos kiekį.

Kumeliukai ir poniai: 20 ml aliejaus per dieną arba pagal individualius poreikius.

Natūralus produktas, be konservantų. Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.Į pašarą įpilkite aliejaus arba sugirdyti. Žirgus palaipsniui supažindinkite su kasdieniniu šėrimu, stebint organizmo reakcijas.   NR. 29