Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. Butelis po 5 litrus

  • Prekės kodas: Linų sėmenų aliejus arkliams 5 l
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. Butelis po 5 litrusNerafinuotas linų aliejus,5l Šis aliejus turi rekordinį omega-3, -6 ir -9 kiekį, kuris turi teigiamą poveikį visam organizmui, ypač nervų, kraujotakos ir imuninei sistemai. Vitaminų A, K ir E kiekis gerina odos ir kailio būklę. Savo ruožtu lignanai (fitohormonai) padeda išlaikyti organizmo hormonų pusiausvyrą. Šis aliejus palaiko judėjimo aparatą; padidina audinių lankstumą, palankiai veikia sausgysles ir raumenis, skatina jų atsinaujinimą ir mait..

€29.00

Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. Butelis po 5 litrus

Nerafinuotas linų aliejus,5l

 Šis aliejus turi rekordinį omega-3, -6 ir -9 kiekį, kuris turi teigiamą poveikį visam organizmui, ypač nervų, kraujotakos ir imuninei sistemai. Vitaminų A, K ir E kiekis gerina odos ir kailio būklę. Savo ruožtu lignanai (fitohormonai) padeda išlaikyti organizmo hormonų pusiausvyrą. Šis aliejus palaiko judėjimo aparatą; padidina audinių lankstumą, palankiai veikia sausgysles ir raumenis, skatina jų atsinaujinimą ir maitina sąnarius. Atkuria ir apsaugo gleivines per visą virškinimo sistemos ilgį ir palaiko normalų žarnyno peristaltiką. Palaiko neuronų ir smegenų audinių augimą ir vystymąsi kumeliukams ir paaugusiems. Rekomenduojama žirgams, kurie negauna žolės, vyresni ir intensyviai mokomi. Idealiai tinka naudoti esant pepsinės opos ligoms, mažam kūno efektyvumui, arklių nervingumui. Idealiai tinka žirgams, kovojantiems su nutukimu, nes jis aktyvina medžiagų apykaitą, dėl to sumažina riebalų audinį. Ilgesnis aliejaus  naudojimo laikotarpis  pagerina žirgų kanopų nago, kailio,odos būklę, efektyvų virškinimą, padidėjusį kaulų tankį, sąnarių laisvę, mažina alergijos simptomus.

 Mūsų žirgų aliejaus unikalumas priklauso nuo gamybos proceso ir ekologiškų augalų auginimo. Grūdai, iš kurių gaunamas aliejus, gaunami iš patikimų šaltinių. Todėl žinome, kad jis nėra genetiškai modifikuotas ir nenaudojama naudojant pesticidus. Šalto spaudimo aliejus gaminamas tradiciniu senu lenkišku būdu. Grūdai spaudžiami mechaniškai, nenaudojant cheminių medžiagų. Šalto spaudimo aliejus (nerafinuotos), esant ne aukštesnei kaip 38 ° C temperatūrai, išsaugo augalų sėklose esančias maistines medžiagas, dėl kurių jos turi tokių nuostabių savybių. Jie išsaugo natūralių nepakeičiamų riebalų rūgščių (esminių riebalų rūgščių), vitaminų ir maistinių medžiagų, kurios yra labai svarbios arklio kūno funkcionavimui.  Sudėtis: 100% linų sėklų aliejus.

Suaugusiems  arkliams: 50-100 ml aliejaus per dieną, priklausomai nuo fizinio aktyvumo, galite suteikti net tris kartus didesnę dozę, kad pasiektų gerą virškinamosios energijos kiekį.

Kumeliukai ir poniai: 20 ml aliejaus per dieną arba pagal individualius poreikius.

Natūralus produktas, be konservantų. Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.

Į pašarą įpilkite aliejaus arba sugirdyti. Žirgus palaipsniui pratinkit  kasdieniniu šėrimu, stebint organizmo reakcijas.    NR.  89