Prekių pristatymas iki 21 darbo dienos

Aliejai žirgams - šalto spaudimo


Aliejai žirgams - šalto spaudimo

Žirgų mityba turėtų būti tinkamai subalansuota. Tai būdas suteikti reikalingas maistines medžiagas ir pagerinti gyvūnų būklę bei bendrą išvaizdą. Mes siūlome Jums šalto spaudimo aliejus arkliams, pagamintus iš ekologiškų augalų  ir gamintų tradiciniu būdu - be rafinavimo, cheminių medžiagų ir pesticidų. Nenaudojant genetiškai modifikuotų grūdų. Dėl šios priežasties žirgų aliejai yra gausūs vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, taip pat yra riebalų rūgščių, būtinų tinkamam gyvūnų kūno funkcionavimui.

 Aukštos kokybės arklių aliejus

Mūsų pasiūlyme rasite linų sėmenų aliejų  ir rapsų aliejus arkliams. Produktai pasižymi dideliu omega rūgščių kiekiu, kuris turi teigiamą poveikį visam kūnui, ypač kraujotakos, nervų ir imuninei sistemai. Jis taip pat turi teigiamą poveikį odos ir kailio būklei. Aliejus žirgams taip pat gali būti puikus šaltinis lėtai išsiskiriančiai energijai. Be to, jo naudojimas palaiko audinių, gleivinės ir virškinimo sistemos regeneraciją.

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
rating

Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelis

  Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelis. Neapdorotas  linų sėmenų aliejus. Galima talpa: 1 l butelis ir 5 l butelis. Yra rekordinis omega-3, -6 ir -9 kiekis, kuris turi teigiamą poveikį visam organizmui, ypač nervų, kraujotakos ir imuninei sistemai. Vitaminų A, K ir E kiekis gerina odos ir kailio būklę. Savo ruožtu lignanai (fitohormonai) padeda išlaikyti organizmo hormonų pusiausvyrą. Šis aliejus palaiko judėjimo aparatą; padidina audinių lankstumą, palankiai veikia sausg..

€21.00

Be PVM: €21.00

rating

Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. Butelis po 5 litrus

Linų sėmenų aliejus, šaltai presuotas arkliams. Butelis po 5 litrusNerafinuotas linų aliejus,5l Šis aliejus turi rekordinį omega-3, -6 ir -9 kiekį, kuris turi teigiamą poveikį visam organizmui, ypač nervų, kraujotakos ir imuninei sistemai. Vitaminų A, K ir E kiekis gerina odos ir kailio būklę. Savo ruožtu lignanai (fitohormonai) padeda išlaikyti organizmo hormonų pusiausvyrą. Šis aliejus palaiko judėjimo aparatą; padidina audinių lankstumą, palankiai veikia sausgysles ir raumenis, skatina jų atsinaujinimą ir mait..

€49.00

Be PVM: €49.00

rating

Rapsų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelis

Rapsų aliejus, šaltai presuotas arkliams. 1 litro butelisNerafinuotas rapsų aliejus 1lDidelis omega-3 riebalų rūgščių kiekis. Šios rūgštys teigiamai veikia visą kūną, min. odos būklę, kailį, nervų sistemą ir kraujotaką. Be to, omega-6 ir omega-9 kiekis turi įtakos organizmo ląstelių gyvybingumui ir jų regeneracijai. Reikšmingas K vitamino kiekis yra naudingas kaulų ir kraujagyslių metabolizmui bei kraujo krešėjimo procesui. Savo ruožtu vitaminai A ir E gerina odos ir gleivinių regėjimą, būklę. Jis mažina artrito ligos s..

€18.00

Be PVM: €18.00

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)